2018 THUNDER VALLEY NATIONAL 125cc VŠECHNY HVĚZDY (AKTUALIZOVANÉ VÝSLEDKY)

Thunder Valley National v roce 2018 uspořádal druhé kolo šesti závodů Série 125cc All-Star. Toto kolo nebylo tak plné velkých jmen, jako bylo první kolo v Hangtownu (nejvíc chyběl Ryan Villopoto), ačkoli mnoho amatérských a místních závodníků vyšlo, aby drželi své tiddlers dokořán kolem Coloradské dráhy. Opuštěný tovární jezdec, nyní manažer týmu Star Racing Wil Hahn, byl největším jménem závodícím na závodě 125cc All Star.

Mezitím ve třídě AMA 450 Pro byly v kvalifikaci tři dvoutakty KTM 250SX. Chris Alldredge, Ryan Surratt a Gared Steinke jeli ráno kvalifikaci. Chris Alldredge se kvalifikoval do mota na 34. místě. Gared se nekvalifikoval, když se umístil na 45. místě z 50 jezdců a Ryan Surratt na 29. místě. Surratt byl celkově 26. ve třídě 450 se skóre 25-24. Alldredge byl celkově 38. po velké havárii v moto jedna, která ho odsunula na vedlejší kolej pro moto dva.

Dva tahy ve výšce hladoví na kyslík. Dole na koňskou sílu ve srovnání s továrním větším objemem 450cc kol, které soutěží s Colorado, není kuřákům tak příznivé, jako některé z dolních drah s menšími kopci.

Gared Steinke se tentokrát nemohl kvalifikovat ve třídě 450 Pro na svém KTM 250SX. Přestože Chris Alldredge a Ryan Surratt byli.

Začátek závodu All Star 125cc. Jezdci přišli z 10 států do závodu, přičemž Colorado má 12 z 30 jezdců. Utah měl tři jezdce. Texas, Iowa, Kalifornie a Minnesota po dvou.

Trvalo chvíli, než se 125cc stroje dostaly na první kolo. Byla to hudba pro naše uši.

Do prvního rohu údolí Thunder Valley byla hromada 125 ccm.

Jezdec jezdící kolem prvního kola.

Iowa's Chase Stevenson na KTM 125SX předává YZ125.

Chan Baker z Tulsy byl druhý za Hahnem na Yamaha YZ125.

Wil Hahn vypadal dobře na svém Star Racing YZ125. Wil vyhrál druhé kolo série 125 All Star (ačkoli to ve skutečnosti není série).

Dva tahy přidávají na národní scénu jiný zvukový vzor - připomíná veteránům v davu starých dobrých časů.

Převážná část pro 125cc jezdců byla na YZ125s - včetně Minnesoty Wesley Selby (15).

Chase Stevenson 2018 flo oranžová KTM 125SX. Chase byl celkově čtvrtý.

Jezdec rodného města Jet Underwood byl minulý rok jedenáctý, ale v roce 11 skončil 9..

AJ Gilbert závodil minulý rok také na své Hondě CR125. Letos byla cesta z Eagle Mountain v Utahu odměněna 8. místem.

Vezměte si domů hardware ... nebo je to dřevo. V každém případě má páté místo Bryce Shondeck co ukázat pro svou tvrdou práci. Foto: John Perry