450 VÝSLEDKŮ VÝSLEDKŮ RÁDY INDIANAPOLIS (AKTUALIZOVÁNO)

450 main start_2019 Arlington Supercross-202

Cooper Webb přichází do Lucas Oil Stadium na 11. kolo s 19 bodovým náskokem nad Marvinem Musquinem a Eli Tomacem, kteří jsou svázáni na druhém místě v bodech. Během kvalifikací v Indy stanovil nejrychlejší čas dne závodník Kawasaki z Joey Savatgy, který se ujal pole. Zůstaňte s námi po celý den závodů, protože vám v Indy přinášíme živý přenos po celý den.

Chcete-li se podívat na živé výsledky 250 SX od Indy klikněte zde.

2019 SUPERCROS INDIANAPOLIS | PLNÉ POKRYTÍ

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Marvin Musquin 2019 Indianapolis Supercross-4635Jezdci KTM vyhráli pódium a Marvin Musquin vyhrál 450 hlavních událostí!

Byl to tovární jezdec KTM Marvin Musquin  s vedoucím 450 hlavních událostí v prvním kole s továrními jezdci Kawi Joey Savatgy a Eli Tomac in koudel. Cooper Webb odstartoval na pátém místě a velmi rychle prošel Baggettem. Čad Reed zahájil hlavní událost naposledy. V kole čtyři Ken Roczen byl 8. pozadu Zach Osborne. V sedmém kole si Tomac prošel kolem svého týmového kolegy Savatgyho za sekundu a Baggett prošel kolem Webba poté, co udělal chybu. Po celou dobu se Musquin začal odtáhnout. V polovině hlavní události 450 začal Baggett chytat Tomaca a rozevřít Webba, zatímco Roczen nedokázal vyrovnat půdu. Savatgy klesl zpět na šest. Webb prošel kolem Tomaca v 15. kole a nabral na obrátkách u vůdců. V osmnáctém kole to byli jezdci KTM jeden, dva, tři, zatímco Tomac klesl z vedoucího balíčku. Jezdci KTM zametli pódium Indy.

450 TEPELNÉ PRÁCE 1

DEan WIlson 2019 Indianapolis Supercross-5050Dean Wilson získal první vítězství v 450 závodech v noci.

Ken Roczen se ujal brzkého vedení, ale Dean Wilson udělal rychlou přihrávku s ním s Musquinem na třetím a Tomacem vpřed. Na kole se Marvin přesunul kolem Roczena, když Barcia v pátém kole vedla horká kola. Pokud jde o zbytek tepla, prvních pět zůstalo stejné a vítězný závod Huskyho jezdce Dean Wilson. Ryan Breece dostal konečný odříznutý vrchol.

450 TEPELNÉ PRÁCE 2

Cooper Webb 2019 Indianapolis Supercross-5105Tovární závodník KTM společnosti Cooper Webb zvítězil opět v závodě s teplem 450 SX číslo 2. Cooper je silou, kterou je třeba mít počítáno s Indy. S jeho sebevědomím a velkým bodovým náskokem bude hodně trvat od ostatních jezdců, aby ho odvedli z nejvyššího stupně.

Blake Baggett se dostal do vedení v prvním kole tepla 2 s Cooper Webbem a Zachem Osbornem dva a tři. Osborne udělal velkou chybu, když klesl zpět na 8. místo, když Joey Savatgy šel na třetí s Chadem Reedem. Webb se v čtvrtém kole probojoval kolem Baggetta. Savatgy nakonec prošel kolem Baggetta, ale Cooper byl stále v tahu. Webb vyhrál s Savatgy, Baggettem, Reedem a Braytonem za sebou. Cedric Soubeyras dostal konečné místo přenosu a Kyle Chisholm musel jít do LCQ.