2020 ARLINGTON SUPERCROS | VÝSLEDKY 250 RACE (AKTUALIZOVÁNO)

Začátek supercrossu v Arlingtonu 2020

2020 ARLINGTON (DALLAS) SUPERCROSS 250 RACE VÝSLEDKY

8. kolo sezóny Monster Energy Supercross 2020 se konalo v texaském Arlingtonu (Dallas) na stadionu AT&T. Toto kolo je událost Triple Crown, což znamená, že budou tři samostatné hlavní události, které budou méně kol. Arlington bude druhým kolem 250 východního pobřeží sezóny. Zde je ukázka toho, jak závod ve třídě 250 klesl.

Klikněte zde pro umístění 250 bodů.

Kliknutím sem zobrazíte výsledky 450 hlavních událostí.

Rozdělení formátu trojité koruny:

Prvních 18 z celkově nejrychlejších kvalifikačních časů během dne postoupí přímo do hlavní události. Poté bude LCQ, které přidá další čtyři jezdce pro celkem 22 závodníků v hlavní události. Během noční show nebudou žádné závody tepla nebo LCQ, ale každá třída bude mít tři hlavní události. Třída 250SX bude soutěžit ve třech 10minutových hlavních událostech, zatímco třída 450SX bude soutěžit ve třech 12minutových hlavních událostech. Metoda bodování v olympijském stylu bude použita k určení celkového vítěze v každé třídě ze všech tří hlavních událostí, kde bude celkové vítězství uděleno nejnižší kombinované skóre na konci.

2020 ARLINGTON SUPERCROS | PLNÉ POKRYTÍ

250 CELKOVÉ HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

2020 Arlington Supercross_Chase Sexton-0943Chase Sexton vyhrál celkově 250 Triple Crown.

250 VÝSLEDKY HLAVNÍ AKCE 3

2020 Arlington Supercross_Shane McElrath-0860McElrath vyhrává třetí hlavní událost.

Shane McElrath odstartoval se Sextonem druhý a Hampshire třetím. Martin seděl čtyři a Marchbanks pátý. Jezdci dnes večer padali jako mouchy. Shane možná vyhrál třetí 250 hlavní událost, ale Chase Sexton vyhrál celkově vítězstvím 2-1-2 v noci.

250 VÝSLEDKY HLAVNÍ AKCE 2

2020 Arlington Supercross_Chase Sexton-0943Chase Sexton vyhrál druhou 250 hlavní událost noci.

Byl to Josh Hill, který vzal dělo, ale Chase Sexton se k němu dostal v dlouhé sekci. Joey Crown seděl třetí s Dustinem Winterem. Joey Crown přišel na kopec na vteřinu. Na čtvrtém kole Hill nechal Shane Mcelratha stejně jako Marchbanks a Jeremy Martin. Po celou dobu měl Sexton v šestém kole 7 sekundový náskok nad Joey Crown. Martin se posunul dopředu, když míjel Marchbanks se čtyřmi minutami a kolem. Martin se přesunul kolem Crown na třetí místo v devátém kole. Sexton vyhrál druhé 250 hlavních turnajů s McElrathem, Martinem třetí, Marchbanks a Joey Crown pátý.