2020 ANAHEIM 2 SUPERKRO | 250 VÝSLEDKŮ RACE: ŽÁDNÉ PENALTY

Jett Lawrence

2020 ANAHEIM 2 SUPERKRO | VÝSLEDKY RACE 250

Série 2020 AMA Monster Energy Supercross nás přivedla na Andělský stadion pro třetí kolo série. Byl to skvělý den závodů v Anaheimu v Kalifornii. Počasí v Kalifornii bylo skvělé. Ve třídě 250 West Coast SX byla v prvních dvou kolech sezóny dva různí vítězové. Ty bytosti Justin Cooper (vítěz prvního kola) a Austin Forkner (vítěz druhého kola). V loňském roce byl vítězem Anaheim 2 Shane McElrath, který do roku 250 závodí v seriálu East Coast 2020. Druhé místo bylo Dylan Ferrandis s třetí bytostí Colt Nichols.

Nezapomeňte zkontrolovat zpět na Webová stránka Motocross Action pro soutěžení výsledků Anaheimu 2 pro 250 i 450 Supercross tříd.

Pro výsledky závodu 450 Supercross Anheim 2 klikněte zde.

2020 ANAHEIM 2 SUPERKRO | PLNÉ POKRYTÍ

250 SX HLAVNÍ AKCE VÝSLEDKY CELKEM

DYlan Ferrandis 2020 anaheim supercross-89Dylan Ferrandis vyhrál hlavní událost Anaheim 2! Klikněte zde pro video Dylana, který odstraňuje Christian Craiga.

Christian Craig a Jett Lawrence byli jeden dva do prvního rohu a Craig se dostal do vedení. Ve druhém kole se Lawrence posunul do vedení. Na konci druhého kola se Craig posunul zpět do vedení. Dylan Ferrandis a Forkner Battler na třetí a čtvrté místo brzy s Justinem Cooperem daleko za sebou. Sedmým kolem se Ferrandis přesunul do Craigu. Ferrandis se po cílové čáře vrhl do horka na Craig a tvrdě se navzájem vytáhl! V 9. kole měl Lawrence devět vteřin přes Ferrandis s Forknerem horkým za jeho ocasem. Austin Forkner tvrdě klesl v hukotech a nemohl si to nechat začít klesat zpět na 18. místo. Pak nedlouho poté, co Lawrence spadl do rytmické sekce, ale zvedl to dostatečně rychle, aby zůstal v čele s dvojsekundovou mezerou nad Ferrandisem. Lawrence a Ferrandis se dostali do silného kolo. Dylan Ferrandis projde kolem Lawrence a potom se Lawrence pokusí vrátit a převrátit. Ferrandis zvítězil s Justinem Cooperem druhý, Hartranft třetí a Michael Mosiman dále.

AMA čekala na zveřejnění oficiálních výsledků do 12:45 hodin, ale nakonec se rozhodlo, že Dylan Ferrandis nebude penalizován za svůj tah na Christian Craig a zůstane vítězem 250 Main Event. Klikněte zde pro zvýraznění videa ukazující pád Jett Lawrence a Dylan Ferrandis a Christian Craig uzavřít.

250 SX POSLEDNÍ KVALIFIKÁTOR ŠANCE

Michael Mosiman 2020 Anaheim 2 supercross-43Michael Mosiman vyhrál 250 LCQ.

Alex Martin vzal vedení s Michaelem Mosimanem na vteřinu. Mosiman udělal rychlou přihrávku ve druhé sadě houfů s Lukem Cloutem ve třetím. Robbie Wageman přešel na čtvrté místo, konečné místo přenosu. Mosiman získal snadné vítězství, aby se kvalifikoval do 250 Main Event.

VÝSLEDKY TEPLA 250 SX 2

Christian Craig 2020 anaheim supercross-114Christian Craig vyhrál teplo 2.

Michael Mosiman popadl díru s Christianem Craigem a získává rychlou přihrávku do vedení. Jacob Hayes se posunul na druhé místo s Carsonem Brownem na třetím místě. Ferrandis a Lawrence přicházeli rychle k hlavnímu balíčku. Lawrence udělal několik rychlých průchodů ve druhém kole do druhého a Ferrandis následoval v obleku. Chrsintain Craig vlastní závod snadno s Lawrence druhým, Ferrandisem třetím, Hayesem dopředu a Brownem pátým.