2020 ANAHEIM 2 SUPERKRO | 450 VÝSLEDKY HLAVNÍCH UDÁLOSTÍ (AKTUALIZOVÁNO)

450 main event start 2020 Anaheim 1 Supercross main event-5606

2020 ANAHEIM 2 SUPERKRO | VÝSLEDKY RACE 450

Tři kola série Monster Energy Supercross 2020 se konají v Anaheimu v Kalifornii uvnitř slavného Angels Stadium. Toto je druhá zastávka v Anaheimu pro sérii i poslední. Trať Anaheim 2 je technická, i když jezdci tvrdí, že je to také zábava. Počasí bylo pro jezdce i pro dav úžasné. Minulý rok v roce 2019 to bylo Cooper Webb, kdo získal druhé vítězství 450 Supercrossů ve druhém kole Anaheimu. Od této chvíle získal Cooper sebevědomí a začal dominovat vyhráním dalších šesti hlavních událostí SX, aby se vrátil domů s mistrovstvím.

2020 ANAHEIM 2 SUPERKRO | PLNÉ POKRYTÍ

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Eli Tomac 2020 anaheim supercross-161Eli Tomac vyhrál svou první 450 hlavní událost roku 2020!

Ken Roczen chytil 450 děr na Main Event s Blakem Baggettem na druhém a Zachem Osbornem na třetím a Cooper Webb na Osborne rychle. Cianciarulo seděl na 7. místě. Anderson na druhém kole se posunul dopředu a Tomac prošel kolem Cianciarula. Blake Baggett šel za sekundu a Webb ho zaujal. Tomac byl v pohybu a předal Anderson a Webb do půl kola. Anderson pak přešel kolem Webb na třetí. Tomac se po šestém kole rychle posunul na Roczen o vedení. Další kolo, které Tomac přesunul, prošlo Roczenem za vedení. Webb a Cianciarulo přesunuli Andersona na třetí a další. Zach Osborne plnil Cianciarula v 16. kole na čtvrté místo. Webb začal ztrácet mezeru na Ken Roczenovi na konci závodu asi za sekundu za kolo. Tomac vyhrál svou první hlavní událost 450 Supercross roku 2020, kdy Roczen a Webb završili pódium 450 SX.

450 KVALIFIKÁTOR POSLEDNÍCH ŠANCE

Chad Reed 2020 St. Louis Supercross-4520Chad Reed vyhrál 450 LCQ.

Ryan Breece se dostal do vedení s Chris Blose a Chad Reed v závěsu. Alex Ray seděl na konečném místě přenosu. Reed udělal rychlou práci v Breece za vedení. Kyle Cunningham byl na páté bublině, ale sestoupil dolů a postavil Adama Enticknapa. Reed pokračoval vyhrát 450 LCQ snadno s Blose, Breece a Ray v závěsu pro konečné místo přenosu.

450 SX HEAT 2 CELKOVÉ VÝSLEDKY

Ken Roczen 2020 anaheim supercross-151Ken Roczen zvítězil v druhém závodě 450 SX.

Zach Osborne popadl děrovku, ale Cianciarulo se vplížil dovnitř Zacka o vedení. Na konci prvního kola se Ken Roczen pohnul Osbornem s Justinem Bogle horkým na ocase. Marin Davalos a Malcolm Stewart se dostali mezi Bogle pro páté a páté místo. Bitva mezi Roczen a Cianciarulo byla intenzivní. Roczen připravil přihrávku za vedení. Jason Anderson se vplížil do třetího místa a Stewart do čtvrtého. Na klíně bílé vlajky měl Cianciarulo stále na očích Roczena, ale Roczen zvítězil.