450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODŮ MILLVILLE MOTOCROSS NATIONAL (AKTUALIZOVÁNO)

450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ | 2020 MILLVILLE PRO MOTOCROSS NATIONAL

Po dvoutýdenní přestávce v závodech jsme v Millville v Minnesotě na 6. kole národních AMA 2020. Naštěstí mají jezdci krásné počasí a závodní podmínky pro chladný podzimní den v Minnesotě. S blížícími se body třídy 450 se na tomto závodě neočekávalo nic jiného než vzrušujícího. Nováček 450 Adam Cianciarulo v časované kvalifikaci odložil absolutní ohřívač, který jej v prvním kvalifikačním kole zařadil nejrychleji, ale další nováček 450 Chase Sexton tu nebyl, aby se pohrával. Chase dokázal o desetinu sekundy rychleji než Adam, který mu v časované kvalifikaci vynesl nejvyšší pozici. Náš současný vedoucí bodů Zach Osborne právě prolomil první desítku a v měřené kvalifikaci získal osmé místo. Loňský šampion Eli Tomac těsně sledoval nováčky, kteří se v kvalifikaci dostali na třetí místo.

S nejvíce vzrušujícími, které většina z nás za chvíli neviděla, jsme seděli na okraji svých sedadel a byli jsme svědky úžasné podívané motokrosu. Jak bude nováček veletrh ve srovnání se sezónními veterány, kteří naplní třídu 450? Podaří se náš současný vedoucí bodů udržet červenou desku? Zjistěte vše níže, jak budeme hlásit závody.

NÁRODNÍ JARNÍ 2020 JARNÍ XNUMX PLNÉ POKRYTÍ

450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ | JARNÍ CREEK NÁRODNÍ

BLAKE BAGGETT PODIUMBlake Baggett předvedl další skvělý výkon a skončil druhý.

Druhé 450 moto se rozjelo a první vítěz mota Adam Cianairulo se dostal do holehotu a téměř získal remízu s Blakem Baggettem. Každý jezdec v top 10 se předtím porazil, takže závodění bylo extrémně těsné. Chase Sexton běžel na třetím místě s vedoucím bodů Zachem Osbornem hned za ním. Marvin Musquin, Justin Barcia a Christian Craig byli pátí až sedmí a Eli Tomac na osmém. Stejně jako jsme viděli první moto, 450 nováčků Adam a Chase jeli překvapivě dobře ve srovnání s veterány 450 jezdců. Mezi dvěma mladšími jezdci byl obklopen Blake Baggett, který cítil tlak na nabíjení Adama Cianciarula, ale také cítil tlak Chase Sextona, který ho spustil. S několika koly v Chase Sexton vyběhl Baggett na Mt. Martina a uvnitř udělal čistou přihrávku. Nyní to byli dva nováčkoví jezdci, kteří vedli závod. Chase i Adam trénují společně v komplexu Jamese Stewarta, takže to byla bitva mezi těmito dvěma blízkými přáteli. Broc Tickle šel tvrdě dolů a bylo to opravdu nešťastné kvůli jeho nedávnému návratu ve sportu.

Broc Tickle-millville-2020-wwBroc Tickle měl v polovině závodu děsivý pád

Adam Cianciarulo, Chase Sexton a Blake Baggett se k sobě začali přibližovat a brzy to byla bitva o vedení. Adam se jen tak nevzdal své pozice, protože pokračoval v extrémně hladké jízdě, ale Chase začal tlačit na obálku, aby se ujal vedení. Zatímco se tito dva navzájem trápili, Chupacabra uzavřela mezeru mezi mladými jezdci. Po deseti minutách a dvou kolech seděl Marvin Musquin na čtvrtém místě, za nímž byl držitel červené desky Zach Osborne. Zdálo se, že se s motocyklem něco pokazilo, když ukázal, že jde kolem mechaniky. Zach pak ztratil několik pozic Eli Tomac a Justin Barcia. Zdálo se, že mechanici diagnostikovali, že se jedná o přední část, a dostali pro něj kolo do pohotovostního režimu, ale to Zachovi nevadilo, když projížděl kolem mechaniky, aby mohl pokračovat v závodění. Problém s předním kolem se stupňoval s tím, jak se přední část vozu zhoršovala a Zachova rychlost se výrazně snížila. Zachovi zbývají jen asi 4 kola, aby udržel bodový náskok, a nemohl klesnout na 20. místo. S každým kolem po trati se Zachovi stále více dařilo jezdit s plochou přední pneumatikou a ve skutečnosti začal získávat rychlost ze svých předchozích kol.

2020 Redbud National 1Zach Osborne se bude i nadále držet červeného talíře, i když bude mít přední část

V tomto okamžiku si Adam Cianciarulo stále udržel náskok a Blake Baggett o sekundu pozadu. Ukázalo se, že došlo k dalšímu mechanickému problému, tentokrát však s Marvinem Musquinem, který měl problém se svou spojkou. Zbývají dvě kola a Adam ukázal neuvěřitelnou rychlost, protože věděl, že Baggett bude na konci tvrdě nabíjet. Adam ušetřil energii na poslední kola a mezi ním a číslem 4 vložil malou mezeru. Zach Osborne klesl na 14. místo a zbývalo mu už jen jedno kolo k vykoupení některých bodů v závodě. V posledním kole se Adam Cianciarulo nakonec dotáhl na vedoucího bodů a překonal ho. Adam Cianciarulo zvítězil a na den šel 1: 1.

450 VÝSLEDKŮ MOTO 1 | JARNÍ CREEK NÁRODNÍ

Adam Cianciarulo Chase Sexton 2020 Redbud National 1-385V časované kvalifikaci byli nejrychlejšími 450 nováčků Adam Cianciarulo a Chase Sexton

Nováček 450 Adam Cianciarulo se zúčastnil dělení s 450 veteránem Marvinem Musquinem a nováčkem 450 Chase Sextonem na druhém a třetím místě. Chupacabra Blake Baggett následoval těsně na čtvrtém místě a vedoucí bodů Zach Osborne na pátém místě. Eli Tomac měl špatný start a jeden po druhém začal lovit jezdce. Jezdci Suzuki Joey Savatgy seděli na sedmém a osmém místě s Justinem Barcíou na ocase. Marvinův výkon byl neuvěřitelný vzhledem k jeho aktuálnímu jezdeckému stavu, kdy měl poškozené koleno, a v současné době seděl na druhém místě jak v šampionátu, tak v závodě. Eli Tomac prošel kolem Brita Maxe Anstieho a Christian Craig následoval Eliho vedení. Bylo jen otázkou času, kdy se volby kreativní linie Blakea Baggetta vyplatí v jeho prospěch a začnou překonávat propast mezi ním a Sextonem. Baggett vyrazil jeden z hlavních sjezdů pozoruhodně rychle a udělal minulost na jezdci Hondy. 10 minut dovnitř Adam Cianciarulo pocítil tlak dvou jezdců KTM, kteří mu dýchali na krk. Marvin a Baggett dali rychlost směrem k nováčkovi Monster Energy Kawi.

2020 Redbud National 1Marvin Musquin se po celou dobu závodu držel na druhé pozici, dokud se nezastavil.

Modely 450 usnadnily některé části tratě, ve kterých bojovaly 250. Osborne začal v závodě tiše nabrat určitou rychlost a získal na Chase Sexton. Blake Baggett a Marvin Musquin spolu začali tancovat, když oba letěli nahoru a dolů po venkově Millville a protínali se mezi sebou o druhé místo v závodě. Zbývá méně než 10 minut do závodu a Zach Osborne agresivně přihrál Chase Sextonovi, když se oba srazili na čtvrté pozici. Marvin Musquin a Baggett zůstali od sebe v setině sekundy, dokud Baggett neudělal chybu, když oddělil dva jezdce KTM. Baggett přihrál francouzskému jezdci, když se Marvinovo kolo zastavilo a nepodařilo se mu ho hned spustit. Naštěstí pro Marvina byl vůdce bodů po obnovení pohybu na kole o více než čtyři sekundy pozadu. Justin Barcia sotva vyškrábal Joey Savatgy na šesté místo a bohužel Savatgy šel dolů poté, co vytáhl přední kolo. S tak dobrou pozicí v závodě Chase Sexton smutně klesl a ztratil pozici pro několik jezdců. Blake Baggett uzavřel na prvním místě jezdce Kawi, ale bylo příliš pozdě, když Adam Cianciarulo získal své druhé vítězství v kategorii 450.

Adam Cianciarulo 2020 Redbud 2 NationalAdam Cianciarulo zvítězil v první jízdě.