MXA VIDEO ZE SVĚTOVÉHO MOTOKROSOVÉHO MISTROVSTVÍ VE SVĚTĚ

VŠECHNY AKCE OD 2021GLEN HELEN DVA-KROK SVĚTOVÝ ŠAMPIONÁT

Mistrovství světa ve dvoudobém motokrosu v roce 2021, které se konalo na nechvalně známé závodní dráze Glen Helen, bylo jedním z rekordních knih. Dvoutaktní závodníci a fanoušci z širokého okolí se hrnuli na trať v jižní Kalifornii, aby sledovali největší závod pouze pro dva tahy po celém světě. Byla to zajímavá směsice dvoudobých úderů nových i starých. Demoliční posádka Motocross Action vytáhla svou flotilu dvou úderů a vyzkoušela je na kopcích Glen Helen. Oblíbený fanoušek, Josh Grant MXA 's Josh Mosiman ve vzduchu ve druhém kole tréninku poslal Granta do nemocnice. Mosiman byl v pořádku, ale Grantův Twisted Development Yamaha YZ250 byl bezobslužný. Jamie Ellis z týmu TD přijal jezdce Supercrossu Robbieho Wagemana, aby obsadil Grantovo místo. Budete muset sledovat celé video, abyste viděli, jak se závodění odehrálo. Užijte si sladké zvuky kuřáků!