2021 NÁRODNÍ STANOVENÍ BODŮ AMA MOTOCROS PO ROKU 3

Závody byly v sezóně 2021 Pro Motocross opět adrenalinem. Ve třídě 250 jsme viděli Justina Coopera, který zajel nejrychlejší kolo na trati a Ken Roczen byl nejrychlejším jezdcem třídy Premier mezi 450. Déšť pokropil, počasí změnilo každé moto a dav se zbláznil. Přejděte dolů a zjistěte, co se stalo, když padla brána a kde váš oblíbený jezdec přistává v honbě za body.

2021 NÁRODNÍ VYSOKÝ BOD PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Chada Murraye a Trevora Nelsona

450 BODOVÝCH STANICÍ

Dylan Ferrandis je váš nový bodový lídr v prvotřídní třídě, který vede s tříbodovou výhodou u Kena Roczena.

V prvním moto by to byl Adam Cianciarulo, kdo by chytil moto vítězství. Dylan Ferrandis by získal druhé místo, zatímco Ken Roczen by obsadil třetí místo. Je těžké popsat veškerý chaos a akci, které následovaly ve 450 motos, takže pokud si chcete přečíst všechny směšné akce, klikněte ZDE. Ve druhém motu jsme viděli jedny z nejšílenějších bitev mezi nejlepšími jezdci jako první čtyři vyměněná místa a měli spoustu blízkých hovorů. Poté, co Eli popadl první místo, nechal ostatní zaprášené, zatímco Adam, Dylan a Ken to vyhnali. Nakonec si Dylan a Ken udělali cestu kolem Adama a oba by se dostali na druhé a třetí místo. 2: 2 pro Dylana Ferrandise by znamenalo celkové vítězství a zbrusu nový červený štítek pro motocykl Yamaha.

29 314 Tyler Stepek 1

Pokud jste zmeškali závody, nalaďte se alespoň na druhé moto třídy 2 na Peacocku. Bitva mezi Kenem Roczenem, Dylanem Ferrandisem a Adamem Cianciarulem proběhla pořád.

250 BODOVÝCH STANICÍ

Jett Lawrence si udrží červenou desku poté, co jezdil důsledně v obou motech.

Ve třídě 250 jsme viděli, jak Jalek Swoll uchopil celkové vítězství, vyhrál první moto a získal druhé místo na druhém. Zatímco Justin Cooper mohl vyhrát druhé moto, jeho páté místo by ho celkově srazilo na třetí místo. Pořád Jett Lawrence pořád celý den, protože mnoho dalších konkurentů jelo nad jejich hlavami a havarovalo nebo udělalo obrovské chyby. Jeho čistá jízda se vyplatila, protože si celkově připsal vteřinu, šel 2-3 a udržel si červenou značku na Hondě.