2021 ATLANTA SUPERCROSS 1 PŘEDPRÁVNÍ ZPRÁVA: JINÁ RYCHLOST SUPERCROSS

Eli Tomac Daytona Supercross 2021-5639

20. března jsme byli naposledy svědky podívané, kterou jsou halové motocyklové závody. Ne, ne Arenacross, Supercross! Tříkolová minisérie na stadionu AT&T byla jednou z knih, protože jsme viděli, jak se objevují noví vůdci bodů ve třídě 450 a 250 ve třídě West Coast. Cooper Webb zvítězil v Arlingtonu nesmírně vítězně, vyhrál všechna tři kola a stal se tak třetím rezidenčním tahem jednoho závodníka (Ken Roczen vyhrál všechny tři závody v Indianapolis, Cooper Webb vyhrál oba závody v Orlandu a poté všechny tři závody v Arlingtonu). Justin Cooper se k této příležitosti postavil na posledním ze tří kol Arlingtonu a vyšel s červenou deskou v ruce ke svému třítýdennímu, dvou víkendovému, závodu Supercross. Zatímco někteří z jezdců dostali velmi potřebnou relaxaci, mnoho jezdců na západním pobřeží využilo čas, který dostali k přípravě na Velkou venku. Viděli jsme, jak se mnozí připravují na sezónu 2021 Pro Motocross, od Malcolma Stewarta, Cooper Webba až po Justina Barciu, zajali jsme tým Star Yamaha Team, Pro Circuit a dokonce i hrstku jezdců špičkové třídy cvičit zde Glen Helen.

Nyní mají týmy a jezdci konečně šanci protáhnout si nohy na Atlanta Motor Speedway, která se nachází v Hamptonu ve státě Georgia. Na rozdíl od předchozích kol Atlanty z minulých let se Supercross nebude konat na stadionu Mercedes Benz a místo toho bude na jedné z nejpopulárnějších rychlostních silnic v USA, Atlanta Motor Speedway. Podobně jako Daytona se trať bude nacházet na vnitřním poli trati NASCAR. Uvidíme další výjimečné vystoupení Eli Tomaca jako v Daytoně? Nebo rozšíří Cooper Webb svůj náskok na Kena Roczena ještě více? Přejděte dolů a zjistěte, co je třeba vědět pro první ze tří kol v Supercrossu v Atlantě.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

2021 ATLANTA SUPERCROSS 1 PÁSOVÁ MAPA

2021 Atlanta Supercross 1 track map aboveKola v Atlantě budou malou sestrou monstra, kterým je Daytona, ale pro nás jsme už nemohli být nadšení. Trať je vyplněna zajímavými úseky, obřími rovinami a vede dokonce po asfaltu. Klikněte zde zobrazit video mapy trasy.

2021 Atlanta Supercross 1 track mapDalší pohled na tuto sobotní trať.

Zde je aktualizace postupu od Supercrossu od pondělního rána. Fotografický kredit: @Supercrosslive na Instagramu

MŮŽE ELI TOMAC ZÍSKAT NĚKTERÉ MOMENTOVÉ ZPĚT?

Eli Tomac 2021 Daytona SupercrossVšichni víme, že Eli Tomac je králem Daytony; Nyní, když jsou v rozpisu další tři venkovní závody Supercrossu, může Eli popadnout nějaké výhry a získat zpět na své straně určitou hybnost?

Ve svých post-závodních rozhovorech po Arlingtonu Eli Tomac vyjádřil, že v zásadě skončil v boji o mistrovství 450, ledaže by Cooper a Kenny narazili na nějaké vážné problémy s bodovými náklady. Ale našel spoustu naděje, protože věděl, že tři závody v Atlantě budou podobné Daytoně. Myslí si, že tyto závody budou více „superkrosové“ než Daytona, což znamená, že budou mít více rytmů a méně písčitých / hlinitých úseků. Eli ale stále očekával, že jeho styl jízdy a nastavení kola v Atlantě vyniknou.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 1: PLÁN TV & STREAMINGU

První ze tří kol Atlanty bude vysíláno dříve než předchozí kola v sezóně.

NBC SPORTS LIVE TV BROADCAST:
Závodění bude LIVE zobrazeno na NBC v 12: 00 PM tichomořského času, 3:00 východního času.

PEACOCK PREMIUM LIVE STREAMING:
Pokud nemáte sportovní kanál NBC nebo byste raději sledovali závody bez reklam, víkendové závody budou vysílány LIVE ve streamovací službě Peacock Premium na 12:00 tichomořského času, 3:00 východního času, současně s vysíláním v televizi. Kvalifikační trénink bude také předveden LIVE na Peacock Premium od 6: 00 AM tichomořského času, 9:00 východního času.

VÍCE O PEACOCK TV:
Počínaje zahájením sezóny 2021 Monster Energy Supercross 16. ledna se exkluzivní streamovací pokrytí NBC Sports přesune z NBC Sports GoldJe „Supercross a Pro Motocross Pass“, „Supercross Pass“ a „Pro Motocross Pass“ do Peacock Premium, který je k dispozici za 4.99 USD měsíčně.

Balíčky Supercross a Pro Motocross, které jsou součástí hry Peacock Premium, budou sloužit jako jednotné kontaktní místo pro všechny fanoušky Monster Energy Supercross a Lucas Oil Pro Motocross Championship. Peacock Premium nabídne komplexní živé přenosy a replaye na vyžádání ze svých příslušných sezón 2021, včetně kvalifikací a závodů Supercross a hlavních tréninkových sezení, kvalifikací, motokrosových motorek 1 a 2.

450 SUPERCROSS BODOVÝCH STOJANŮ (PO 12. kole ze 17)

Cooper Webb kraloval v Arlingtonu a nyní má 15bodový náskok na Roczena a 41bodový náskok na Tomaca.