2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 PŘEDPRÁVNÍ ZPRÁVA: ÚTERÝ ZÁVOD, ZPOŽDĚNÉ TV VYSÍLÁNÍ A PĚKNÉ POČASÍ

450 Main Start 2021 Atlanta Supercross 1-7259

13. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross bylo vzrušující, protože jezdci se vrátili ze své pěkné dvou víkendové dlouhé pauzy od závodění a postavili se zpět na bránu. Trať byla přeplněna špatným počasím, což vedlo k odlišným podmínkám na trati každé jízdy, od suché a prašné na začátku kvalifikace až po polévkový nepořádek během rozjížďky. Uspořádání trati bylo také nesmírně zajímavé, protože poskytovalo jak velmi rychlé, tak technické úseky po celé trati. Pokud jde o 14. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross, je rozložení tratí podobné po téměř stejné trase, ale rytmus je úplně jiný. Tentokrát kolem trati bude mít masivní rovnou, která se táhne z jedné strany trati až na druhou, připomínající přímý rytmický proužek, pokud v něm není pár smyček. Naštěstí pro jezdce není na radaru žádné bezprostřední počasí, které by z této mohutné trati udělalo mohutný podnik, takže doufejme, že půda může být stále o něco suchší než předchozí kolo. Přejděte dolů a zjistěte, co se dá očekávat od další venku inspirované dráhy Supercross a 14. kola sezóny 2021 Monster Energy Supercross.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 PÁSOVÁ MAPA

2021 Atlanta Supercross 2 track mapEpické v proporcích a měřítku, uvidíme dalšího jezdce jako Eli Tomac, Chase Sexton nebo dokonce Aaron Plessinger, kteří využijí motokrosem inspirovanou trať Supercross?

ELI TOMAC DOMINOVAT ATLANTA?

Dosud první jezdec, který vyhrál v rezidenci (dva nebo tři závody v řadě na jednom místě), obvykle vyhrál každý z nich.

Šance jsou, nepravděpodobné, s tak tvrdou konkurencí. Rádi bychom si ale mysleli, že pokud by Atlanta 1 měla celé 20minutové moto, byla by to velmi těsná bitva mezi dámami mezi Eli Tomacem a Chase Sextonem. A teď to také neopomene Aaronův úžasný výkon na začátku Main Eventu, protože Aaron Plessinger vedl závod, dokud neudělal chybu, která ho stála vedení. Jason Anderson měl také neuvěřitelně rychlý kvalifikační čas, ale kvůli špatnému startu skončil až na čtvrtém místě. Nezapomeňte také na další působivou jízdu od Dylana Ferrandise. Začal by mrtvý jako poslední, ale skončil by pátý. Existuje hrstka konkurentů, díky nimž by závody byly vzrušující, kdyby je viděli vpředu v smečce, ale v obou případech bude těžké porazit Eliho poté, co už vyhrál oba závody na plochodrážní dráze. Kdo si tedy myslíte, že v úterý vyhraje výhra? Ukáže nám Eli své skutečné silné stránky nebo se do boje přidá další závodník mimo předchozí dva vůdce závodu, Chase Sexton a Aaron Plessinger?

Na prvních třech závodech v Houstonu v Texasu jsme viděli tři různé vítěze. Od té doby je ve hře „efekt rezidence“. Ken Roczen vyhrál tři závody v Indy, Cooper Webb vyhrál oba závody v Orlandu a Cooper Webb vyhrál všechny tři v Arlingtonu. Nyní má Eli Tomac šanci vyhrát tři v Atlantě.

HODINY MISTROVSTVÍ KLÍČÍ KEN ROCZEN

Ken Roczen 2021 Atlanta Supercross 1-7759Kenovi Roczenovi čas utíká, aby dohnal náskok Coopera Webba.

Když jsme znovu zahájili závody, očekávali jsme, že Ken Roczen zaútočí na atlantskou dráhu a na mistrovství bude mít poslední náboj. Nečekali jsme, že uvidíme 94 zpět na 20. místě na začátku Main Eventu 450. Jeho soupeř Cooper Webb na druhou stranu dostal potřebný start a protože věděl, kde jeho soupeř seděl v závodě, nechal dokonce Chase Sextona a Eli Tomaca provést přihrávku, když pokračoval v růstu svého náskoku před jezdcem Hondy. Ken nyní zaostává za Cooperem Webbem o 22 bodů a v sezóně zbývají pouze čtyři závody, takže Ken Roczen bude muset vytáhnout králíka z klobouku nebo vyhrát několik závodů, aby získal mistrovský titul do roku 2021. Pokud to neudělá, můžeme vidět, že Eli Tomac přichází z krajního levého pole a odebere mu druhé místo, protože nyní se Eliho rozdíl zmenšil na pouhých 14 bodů za ním. Další dvě kola v Atlantě se určitě mohou vyplatit ve prospěch rodáka z Colorada.

ZPRÁVA O POČASÍ: DĚKUJEME, ŽE NEBUDOU ZAPOJENY ŽÁDNÉ DÁŽDNIKY, NADĚLE

Počasí v úterý vypadá mnohem slibněji než před závodem.

Předpověď nám říká, že v úterý bude nízká pravděpodobnost srážek a naštěstí pro jezdce a všechny ostatní, mnohem vyšší šance mít suché oblečení do konce motos. Brzy ráno bude mírně chladno, ale jak bude den postupovat, vyjde slunce a zahřeje se na velmi pěkných 80 stupňů. Ale pokud sedíte z domova, pravděpodobně si už užíváte pohodlí své vlastní pohovky a klimatizace pokojové teploty. Další vzestup trati připomínající spíše normální trať Supercross než kluziště znamená, že uvidíme mnohem více vzrušujících závodů. Je těžké spočítat, kolikrát si vůdce jedné z jízd nebo hlavních událostí vybral svůj osud na trati, která poslala nešťastnou duši letící přes pole Atlanta Motor Speedway. Takže můžete říci, že se těšíme, až zítra uvidíme, jak motocykly získají skutečnou trakci.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2: PLÁN TV & STREAMINGU

Cooper Webb 2021 Atlanta Supercross 1-6924Televizní vysílání NBC Sports Network se bude zobrazovat s tříhodinovým zpožděním. Pro lidi na západním pobřeží to není velký problém, protože včas odstartují z práce, aby mohli začít závod. Horší je to s East Coasters, kteří musí počkat do 10:00 na zahájení závodů. Pokud ho chcete sledovat naživo, budete potřebovat Peacock Premium.

NBC SPORTS LIVE TV BROADCAST:
Závodní bude NENÍ zobrazeno ŽIVĚ na NBCSN. Zobrazí se o tři hodiny později v 7: 00 PM tichomořského času, 10:00 východního času. Chcete-li to sledovat NAŽIVO, budete potřebovat pávovou prémiovou streamovací aplikaci. Viz. níže:

PEACOCK PREMIUM LIVE STREAMING:
Úterní závody budou vysílány LIVE na streamovací službě Peacock Premium na 4: 00 PM tichomořského času, 7:00 východního času, tři hodiny před vysíláním v televizi. Kvalifikační trénink bude také předveden LIVE na Peacock Premium od 10: 00 AM tichomořského času, 1:00 východního času.

VÍCE O PEACOCK TV:
Počínaje zahájením sezóny 2021 Monster Energy Supercross 16. ledna se exkluzivní streamovací pokrytí NBC Sports přesune z NBC Sports GoldJe „Supercross a Pro Motocross Pass“, „Supercross Pass“ a „Pro Motocross Pass“ do Peacock Premium, který je k dispozici za 4.99 USD měsíčně.

Balíčky Supercross a Pro Motocross, které jsou součástí hry Peacock Premium, budou sloužit jako jednotné kontaktní místo pro všechny fanoušky Monster Energy Supercross a Lucas Oil Pro Motocross Championship. Peacock Premium nabídne komplexní živé přenosy a replaye na vyžádání ze svých příslušných sezón 2021, včetně kvalifikací a závodů Supercross a hlavních tréninkových sezení, kvalifikací, motokrosových motorek 1 a 2.

450 SUPERCROSS BODOVÝCH STOJANŮ (PO 13. kole ze 17)

Cooper Webb možná nevyhrál Atlantu 2, ale umístění na třetím místě zvětšuje odstup na jeho bodového rivala Kena Roczena. 94 skončilo až na devátém místě. Nyní je mezi Eli Tomacem a Kennym menší bodová propast než mezi Kennym a Cooperem.