VIDEO NÁRODNÍCH MOTOCROSŮ BUDDS CREEK 2021: DLOUHÝ DEN PRO JEDEN MASELNÍ BOD

Když byly všechny moto hotové, přední běžci si udrželi svůj status quo. Ve třídě 450 Dylan Ferrandis a Ken Roczen remizovali na bod a nechali je na konci dne ve stejném bodovém obraze jako před začátkem závodu. Ferrandis na základě svých 2-1 získal celkové vítězství nad Roczenovým 1-2. Remíza ale zranila Kena Roczena mnohem více než Dylana Ferrandise, protože Dylan má náskok 39 bodů a zbývají mu už jen tři závody. Pokud má naději zachytit své třetí národní mistrovství AMA 450, Ken musí vytvořit balík bodů, ale remíza to neudělala.

Mezitím ve třídě 250 dva zbývající uchazeči o titul, Justin Cooper a Jett Lawrence, přišli do Budds Creek čtyři body od sebe a nechali Budds Creek tři body od sebe. Lawrence šel 2-2 a Cooper šel 1-4. Velkým vítězem v Budds Creek byl Jeremy Martin, který obsadil třetí místo v národním šampionátu AMA 2021 250 celkovým vítězstvím 3-1. Martin je v této sezóně zatím 250 vítězných jezdců, ale bohužel se zraněnou rukou na začátku této série postrádal tři mota. Jeremy přišel do Budds Creek jen o bod za tehdejším třetím jezdcem Hunterem Lawrencem, ale nechal 9 bodů před Hunterem, který šel 6-3.