250 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE 2021 ATLANTA SUPERCROSS 1

250 VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE 2021 ATLANTA SUPERCROSS 1

Supercross je konečně zpět v sezóně 2021 poté, co měli jezdci dlouhou pauzu, aby si natáhli nohy, vyzkoušeli venku nebo pro některé pokračovali v jízdě v Supercrossu. Upřímně to vypadá, jako by to bylo navždy, protože jsme viděli velmi vzrušující závodní motocyklové závody a jsme tu pro to všichni. Na rozdíl od mnoha jiných kol je však rozložení tratí uváděno pro 13. kolo sezóny 2021. Podobně jako pouze Daytona se 13. kolo koná na hřišti stadionu NASCAR a bude obsahovat několik překážek inspirovaných motokrosem, ale stále si zachovává ducha Supercrossu jako hlavního tématu závodu. Dlouhé rovinky, různé linie v rytmických sekcích a to, co musí být oblíbenou překážkou každého jezdce, ale ne ve skutečnosti, obrovská písková část. Ve třídě 250 jsme měli v sezóně 2021 spoustu nových vítězů, ale byl by to Justin Cooper, kdo by nakonec vyhrál dvě kola a ujal by se vedení bodů. Takže si vezměte šálek kávy, energetický nápoj, hrst pětihodinové energie, protože kvalifikace začíná brzy ráno, 9:00 EST nebo 6:00 PST.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

250 CELKOVÉ VÝSLEDKY KVALIFIKACE

Sázejte, bude Justin Cooper opět nejrychlejším kvalifikátorem?

Robbie Wageman vyskočil v časované kvalifikaci na přední příčku, aby získal náskok, ale Carson Mumford a Cameron McAdoo prošli krátce poté. Cameron McAdoo seděl na prvním místě v první měřené kvalifikaci a Garrett Marchbanks na druhém místě. Kyle Peters běžel na třetím místě, když se jezdci pohybovali po delší trati Supercrossu. Časy na kolo byly působivě dlouhé, seděly kolem minutového a 50sekundového regionálního času. Chris Blose vyskočil na minutu a 44 sekund a Seth Hammaker se sotva dostal kolem 1:43. Jedním z jezdců, u nichž jsme předpokládali, že budeme v čele celé kvalifikace, byl Justin Cooper, ale když zbývaly méně než čtyři minuty, Justin seděl úplně zpět na 20. místě, ale o jedno kolo později vyskočil na druhé místo. Vzhledem k tomu, že trať byla delší, všimli jsme si, že mnoho jezdců trvalo více času zvládnutím kurzu. Cameron McAdoo zajel velmi rychlý čas na kolo a seděl s poměrem 1: 39.1.

Druhá relace měřené kvalifikace byla zrušena kvůli nepříznivému počasí. Časy první kvalifikační relace se používají celkově.