250 VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE 2021 HOUSTON SUPERCROSS 1 (AKTUALIZOVÁNO)

Jett Lawrence 2021 Supercross_Houston 1_.Jett Lawrence_2jpg

250 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE 2021 HOUSTON SUPERCROSS 1

Aha, konečně je to období roku, kdy se všichni probudíme, dáme si teplý šálek kávy a budeme sledovat ranní kvalifikační kola Supercrossu. Celé vesnici trvalo, než se sezóna 2021 Supercross rozběhla v roce 2021, ale jsme vděční za to, že i přes šílený harmonogram Supercross pořád máme. Na rozdíl od většiny let mnoho jezdců nezná rychlost své konkurence. Vzhledem k tomu, že týmy byly během tréninkových a testovacích dnů rozděleny, jednou z nejčastějších odpovědí, které jsme slyšeli při kladení otázek jezdcům během tiskové konference úvodního kola, bylo, že neměli skutečný odhad, kde jsou všichni na koni. Dalším faktorem směřujícím do úvodního kola Supercrossu bylo, že offseason byl extrémně krátký. To, co se změnilo v měsíce testování, se pro mnohé změnilo v týdny a poté, co skončila venkovní sezóna 2020, většina týmů a jezdců mířila do nového roku na plný plyn, aby připravila svá kola na Supercross. Kdo si tedy myslíte, že bude nejrychlejším 250 jezdcem v prvním kole Houstonu? Chcete-li zobrazit výsledky, přejděte níže.

2021 HOUSTON SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

250 CELKOVÉ VÝSLEDKY KVALIFIKACE

Mitchell Oldenburg během prvního kvalifikačního kola umístil Muc-Off Hondu na sedmém místě.

Druhá kvalifikace pro skupinu A začala kvalifikaci pod vedením Michaela Mosimana na GasGas. Jett Lawrence a Christian Craig se ujali vedení těsně za sebou, ale Christian krátce prošel kolem Jetta poté, co se Jett pokusil skočit do křiku. Rj Hampshire se umístil na třetím místě s Coltem Nicholsem na čtvrtém a rychlostí Michael Mosiman pak na pátém. Austin Forkner ve svém čtvrtém kole zrychlil na čtvrtou pozici, zatímco Christian se držel na prvním místě. Jett a Christian šli tam a zpět na první místo, protože oba zůstali v časech 44 sekund na kolo, pouhé setiny sekundy od sebe. Thomas Do, který se kvalifikoval jako první v kvalifikaci skupiny B, v současné době seděl na působivém osmém místě mezi jezdci skupiny A, když v ní zůstaly čtyři minuty. Týmový kolega Christiana Craiga Colt Nichols se posunul na třetí místo poté, co měl během sezóny 2020 venku pauzu z kola. Jezdec Pro Circuit Kawasaki, Jo Shimoda, odložil své nejrychlejší kolo dne a seděl na šestém místě a zbýval dvě minuty. Mnoho jezdců se rozhodlo proskakovat skrz, místo toho, aby sjížděli vrchol, což bylo netypické pro první kvalifikaci, když se snažili zlepšit své časy na kolo. Rookie RedBull KTM jezdec Max Vohland seděl na desáté pozici a zbývala jedna minuta. Na konci druhého kvalifikačního závodu zůstal Christian Craig jediným jezdcem, který pronikl do 43sekundové doby.

250 SEKCE 1 KVALIFIKAČNÍ SKUPINA A

2021 Supercross_Houston 1_Forkner Austin Forkner se kvalifikoval na šestém místě v prvním kole měřené kvalifikace pro skupinu A

Když začalo první kolo kvalifikace pro třídu 250, skočil Rj Hampshire před balíček následovaný jezdci Yamahy Christianem Craigem a Coltem Nicholsem. Přesto, že byl vpředu, Christian Craig se umístil na prvním místě v prvním kole měřené kvalifikace s časem 1 na kolo, následovaný Rj 45.8. Netrvalo dlouho a nejvyšší pozice se vyměnila s jezdcem Husky, protože po několika kolech se ujal vedení Rj a poté Jett Lawrence na druhé pozici s 46.1. Do kvalifikačního kola zbývalo 45.33 minut, vedl Rj Hampshire, za nímž následovali Jett Lawrence, Christian Craig, Michael Mosiman a poté jezdec Muc-Off Honda Mitchell Oldenburg. Austin Forkner poté prošel kolem Mitchella Oldenburga. Ve 5 minutách odešel Rj Hampshire, který prohodil boční část jedné z rytmických sekcí, což mělo za následek, že zasáhl tvrdý blok a šel dolů. Poté, co byl otřesen, Rj stáhl trať a nechal Jetta Lawrencea proklouznout na nejvyšší kvalifikační pozici.