250 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE WW RANCH NATIONAL (AKTUALIZOVÁNO)

Dylan Ferrandis 2020 Redbud 2 National-405

250 VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE 2020 WW RANCH FLORIDA NATIONAL

Pro motokrosovou sérii 2020 zbývají už jen tři kola a Dylan Ferrandis, Jeremy Martin, Rj Hampshire, Jett Lawrence, Alex Martin a zbytek třídy 250 jsou připraveni absolvovat sedmé kolo sezóny 2020 probíhající na WW Ranch 2020 Státní příslušník na Floridě. Po intenzivní bitvě na 250 Moto 2 v Millville jen před týdnem dokázal Francouz Dylan Ferrandis porazit Jeremyho Martina na jeho domácí trati a vzít zpět bodový náskok mířící do Florida, Colorado a California Nationals. Minulý rok bylo extrémně horko a vlhko, když jsme závodili v Jacksonville na Floridě na WW Ranch. V letošním roce máme vysokou 90 stupňů a předpokládaná vlhkost vzduchu je kolem 60 procent v denním horku s vyšší úrovní vlhkosti ráno a večer.

NÁRODNÍ WW RANCH 2020 | PLNÉ POKRYTÍ

250 CELKOVÉ VÝSLEDKY KVALIFIKACE

Dylan Ferrandis 2020 Redbud 2 NationalDylan Ferrandis je váš nejrychlejší 250 jezdec dnes na Floridě.

Ve druhém kvalifikačním kole se Jeremy Martin v prvních kolech umístil na vrcholu s výsledkem 2: 07.594, ale netrvalo dlouho a nejrychlejší kvalifikace relace 1 Dylan Ferrandis si tuto pozici odnesl. Jeremy pak seděl na druhém místě v kvalifikaci, následovaný Jo Shimodou. Mladý Australan Jett Lawrence se poté vklouzl do této pozice a nasadil si náboj, aby se pokusil dosáhnout Dylanova času na kolo. Trať však byla trochu drsnější a přes palubu jsme viděli o něco pomalejší časy na kolo ve srovnání s relací 1. Justin Cooper a jeho týmový kolega a Shane McElrath oba seděli na čtvrtém a pátém místě a tlačili Jo Shimodu zpět na šesté místo. Očekávali jsme, že si Justin Cooper v tomto závodě poradí docela dobře, protože byl loňským celkovým vítězem a jediným celkovým vítězstvím. V prvním kole kvalifikace předvedl velkou rychlost a to samé bychom viděli i ve druhém. Když druhé kolo kvalifikace začalo docházet, všimli jsme si, že všichni jezdci se nenabíjejí tak tvrdě, protože si uvědomili, že všechny nejrychlejší časy na kolo byly v prvním kole kvalifikace. Když zbýval jedno kolo, Justin Cooper předběhl Australana, aby získal druhé nejrychlejší kolo druhého kola a celkové kvalifikace.

50 924 Gage Hulsey 2: 22.242

Justin Cooper 2020 RedBud National 1Justin Cooper byl druhým nejrychlejším jezdcem 250 v kvalifikaci

250 SKUPINY A ZASEDÁNÍ 1 VÝSLEDKY KVALIFIKACE

Derek Drake 2020 WW Ranch NationalDerek Drake byl v první kvalifikaci na WW Ranch třetí nejrychlejší. Tato trať byla v loňském roce také místem, kde se většina lidí poprvé dozvěděla o Derekovi Drakeovi, když se chopil holehot jako nováček a vedl mnoho kol, než narazil.

Dylan Ferrandis zahajuje 7. kolo, kde nejprve skončil v 6. kole. Byl nejrychlejší v prvních 250 kvalifikačních relacích, ale nejpřekvapivějším může být jezdec Troy Lee Designs Red Bull KTM Derek Drake, který byl v první relaci třetí nejrychlejší. Z této trati má dobré vzpomínky a bylo by skvělé, kdyby ho viděl znovu čelit výzvám lídrů na Floridě.

31 124 Lane Shaw 2: 14.173

Jarrett Frye 2020 WW Ranch NationalNováček týmu Yamaha Star Racing, Jarrett Frye, byl v prvních 250 závodech devátý nejrychlejší.