250 VÝCHODŮ / ZÁPADŮ CELKOVÉ VÝSLEDKY KVALIFIKACE 2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 2

Závěrečné kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross je konečně před námi a přináší jedno z nejzajímavějších kol roku, kdy obě z 250 pobřeží bojují o svá mistrovství. Je to pole hvězdné Yamahy, protože obě pobřeží jsou nesmírně vedena chlapci BluCru. Na východě velí Colt Nichols poli 250, zatímco Justin Cooper drží západ. Ti dva jsou také typicky rychlí kvalifikace, kde Justin Cooper přistává jako první častěji než ne. Trať ukazuje více rozmanitosti než předchozí kolo, s několika možnostmi linek v rytmické sekci následující po startovní rovince a dvěma sadami kdosi. Mistrovství mohou být zajištěna jejich vůdci, ale stále jsme nadšení, když vidíme, kdo na obou pobřežích podá nejlepší výkon na tradičním rozložení tratí Supercrossu. Přejděte dolů a zjistěte, kdo může nejrychleji obejít konečné rozložení Supercrossu, a zůstaňte naladěni na akci Motocross Action, protože vám přinášíme všechny akce NAŽIVO od 17. kola.

2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

250 WEST CELKEM KVALIFIKUJÍCÍ VÝSLEDKY

Justin Cooper byl nejrychlejší ve druhé relaci pro jezdce na západním pobřeží.

Seth Hammaker byl první v brance na druhém kvalifikačním zasedání 250. ročníku West Coast s Cameronem McAdoo na druhém místě. Cameron byl prvním jezdcem, který zaznamenal nejrychlejší čas na kolo, když byl jeho týmový kolega těsně na druhém místě. Seth Hammaker se posunul nahoru, zatímco Hunter Lawrence pronásledoval sekundu. Kyle Peters také jezdil dobře a seděl na třetím místě. Cameron McAdoo vyskočil na vrchol a předal svého spoluhráče, zbývají čtyři minuty. O kolo později se Hunter Lawrence a Justin Cooper posunuli na první a druhou pozici.

20 951 Ryan Surratt 45.986

Po druhé kvalifikaci byl Seth oceněn nováčkem roku.

Hunter byl blízko, ale nedokázal se vyrovnat rychlosti Justinových rychlých kol ve druhé kvalifikaci.

VÝSLEDKY KVALIFIKACE VÝSLEDKŮ CELKEM 250 VÝCHODŮ

Michael byl nejrychlejší ve druhé kvalifikaci jezdců na východním pobřeží.

Na začátku druhého kvalifikačního závodu třídy 250 East vyskočil Michael Mosiman na vrchol žebříčku. Časy na kolo byly o něco kratší než v první kvalifikaci, o sekundu zaostaly za nejrychlejšími časy na kolo. Jett Lawrence poté předal Michael Mosiman na první místo a Thomas Do na třetím místě. O několik kol později se Michael dostal z Australana na své první místo.

20 512 Austin Cozadd 48.731

Jett byl ve druhé kvalifikaci druhý nejrychlejší.

250 VÝCHODNÍ SKUPINA PRVNÍ KVALIFIKAČNÍ ZASEDÁNÍ

Colt Nichols a Matt Winters poukazují na rychlé linie.

Po první kvalifikaci byla trať již značně rozžvýkaná. Jett Lawrence byl první, kdo zachytil rychlý čas na kolo s Thomasem Do na druhém místě a Coltem Nicholsem na třetím místě. Michael Mosiman se poté posunul na třetí místo, ale nejrychlejší jezdci zůstali v první kvalifikaci několik sekund za časem na kolo Justina Coopera. O kolo později se Michael Mosiman a Colt Nichols posunuli na první a druhé místo, čímž porazili nejvyšší pozici Jett. O několik kol později začali jezdci dobíjet nejrychlejší časy na kolo, když se ujal vedení Jett Lawrence a posunul se na první místo. Jo Shimoda se posunul na třetí místo, zatímco Colt zůstal na čtvrtém místě.

19 625 Jonáš Geistler 48.188

Jo Shimoda v kvalifikaci rychle poskočil až na třetí místo.

250 ZÁPADNÍ SKUPINA PRVNÍ KVALIFIKAČNÍ ZASEDÁNÍ

Po incidentu v Atlantě 3 s Cameronem McAdoo bylo oznámeno, že Garrett Marchbanks bude čelit 12měsíční zkušební době. To znamená, že může stále závodit, ale všechny oči AMA ho budou pečlivě sledovat.

Garret byl první mimo linku v první kvalifikaci s Hunterem Lawrencem na druhém místě. Mitchell Harrison pronásledoval třetí místo, zatímco zbytek smečky visel za sebou. Nejrychlejší čas na kolo zajel jako první Mitchell Harrison s Garrettem na druhém a Hunterem na třetím. Kluci Pro Circuit Kawi zajeli několik rychlých časů na kolo a poskočili na druhé a třetí místo. Bylo rychle zřejmé, že časy na kolo byly neuvěřitelně krátké a průměrný čas na kolo visel kolem 43 sekund. Poté se Justin Cooper posunul na první místo s 43.09. Seth Hammaker se posunul na druhé místo s Cameronem McAdoo na třetím místě. Poté Hunter Lawrence popadl první místo jezdce Star Yamaha a zajel čas 42.55 sekundy. O půl kola později se na vrchol dostal Seth Hammaker s 42.43. Zbývajících pár minut Justin Cooper vyskočil zpět na vrchol s 41.86.