250 VÝSLEDKY HLAVNÍ UDÁLOSTI // 2023 ANAHEIM 1 SUPERCROSS

250 start 2023 Anaheim 1 Supercross-5662

250 VÝSLEDKŮ ZÁVODU // 2023 ANAHEIM 1 SUPERCROSS

Divize 250 West zahájí sezónu AMA Supercross v Supercross Anaheim 2023 1 a jsou to Jett Lawrence, RJ Hampshire, Austin Forkner a Cameron McAdoo, kteří vedou třídu 250SX. Letošní trať Anaheim 1 byla celý týden pokryta vodou, ale posádka Dirt Wurx odvedla úžasnou práci a udržela ji zakrytou plachtami. Po odkrytí trati a jejím vyhřátí na slunci v pátek byly podmínky překvapivě lepší, než většina lidí očekávala.

Níže naleznete 250 výsledků závodů ze závodů Heat, LCQ a Main Eventu, které jsou aktualizovány po celou noc na stadionu Angel.

2023 ANAHEIM 1 SUPERKRO | PLNÉ POKRYTÍ

250 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Jett Lawrence 2023 Anaheim 1 Supercross-5484Jett Lawrence vyhrál Anaheim 1!

Main Event 250 začal s třeskem. Austin Forkner zablokoval řídítka s dalším jezdcem na startovní rovince a havaroval. Bohužel tam Austin ležel několik kol a nakonec byl odtažen na lékařské plošině Alpinestars. Jett Lawrence se na startu rychle ujal vedení, druhý Cameron McAdoo a třetí RJ Hampshire. Phil Nicoletti vyběhl vpředu brzy se svým týmovým kolegou Enzo Lopesem, který procházel balíkem. V polovině závodu byl Jett asi 7 sekund před McAdoem. Pak, když na hodinách byly méně než dvě minuty, RJ Hampshire nahrál na McAdooa jako druhý. Mitchell Oldenburg také ve stejnou dobu předjel Maxi Vohlandovi čtvrté místo. Enzo Lopes byl velmi působivý, prošel balíkem a dostal se na šesté místo.

22 55 Austin Forkner

Austin Forkner 2023 Anaheim 1 Supercross-5597Austin Forkner šel tvrdě dolů a DNF se dostal do 250 Main Eventu.

RJ Hampshire start 2023 Anaheim 1 Supercross-5071

250 VÝSLEDKŮ TEPELNÉHO ROZSAHU

Cameron McAdoo 2023 Anaheim 1 Supercross-3945Cameron McAdoo vyhrál 250 Heat XNUMX.

Druhý rozjížďkový závod 250 začal brutální havárií Pierce Browna. Jezdec Troy Lee Designs GasGas šel hned po první zatáčce tvrdě dolů a v bolestech odešel z trati. Vypadalo to na zranění zad, ale dokázal se postavit. Austin Forkner měl problémy v prvním kole, ale probojoval se skrz balík a skončil třetí. Enzo Lopes, jezdec Brazilského klubu MX Yamaha, byl mimořádně působivý, protože vedl první polovinu závodu. Když ho pak předjel Cameron McAdoo, Enzo dokázal zůstat přímo s McAdoo až do cíle.

Hunter Schlosser a australský jezdec Wilson Todd se srazili ve velké části uprostřed startovní rovinky a sjeli. Hunter pokračoval v závodě, ale Todd byl odtažen na mule Alpinestars.

20 Pierce Brown

Austin Forkner 2023 Anaheim 1 Supercross-4143Austin Forkner sjel v prvním kole a přišel zezadu.

Brána 250 Heat 2 je nastavena na pokles v 7:23. Závod je 6 minut/plus 1 kolo s 20 jezdci, nejlepších 1 – 9 jezdců postupuje do Main Eventu.

Rj Hampshire 2023 Anaheim 1 Supercross-4022RJ Hampshire vyhraje první závod roku 2023, závod 250 Heat.

RJ Hampshire získal holeshot, Mitchell Oldenburg druhý, Max Vohland třetí a Jett Lawrence čtvrtý v úvodním kole. Potom se Mitchell rozhodl jít dovnitř po prostoru mechaniky, zatímco Vohland šel ven a přinesl více hybnosti do rytmické sekce a předal druhé místo. Krátce nato minul Lawrence Oldenburga a poté se dostal i Levi Kitchen. Poté Jett provedl tah na Vohlanda, aby ho posunul na druhé místo. V polovině závodu byl Jett druhý a na Hampshire se přibližoval o 1 sekundu na kolo.

Přestože je trať mnohem hladší než v kvalifikaci, některé úseky jsou měkké a rozbité, konkrétně zatáčka po prostoru pro mechaniky. Nakonec se Hampshire odtáhl od Lawrence, který vypadal, že se spokojí s druhým místem.