250 HLAVNÍCH VÝSLEDKŮ UDÁLOSTÍ | 2021 INDIANAPOLIS SUPERCROSS 2 (AKTUALIZOVÁNO)

250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 INDIANAPOLIS SUPERCROSS

Páté kolo série 2021 Monster Energy Supercross je v Indianapolis v Indianě. Po pátém kole bude série 250 východního pobřeží již více než v polovině své kratší devíti závodní sezóny. Byli to týmoví kolegové Colt Nichols a Christian Craig, kteří doposud převzali vedení třídy s nejlepšími jezdci jako Austin Forkner a RJ Hampshire. Bohužel více zranění prolezlo 250 východní divize. Jezdec tovární KTM Max Vohland si v sobotu ve 4. kole vykloubil kyčel a Jett Lawrence si poranil rameno po dvou velkých nehodách v Supercrossu 2021 v Indianapolis 2. Jeho první velká havárie nastala v kvalifikačním tréninku dříve během dne a jeho další velká přišla v jeho závodě Heat. Jett se bohužel v 250. kole nezúčastnil 5 Main Eventu. Výsledky závodu Heat, LCQ a Main Event z Indianapolis 2 najdete níže.

2021 INDIANAPOLIS SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | INDY SX

Colt NicholsColt Nichols vyhrál Main Event 250SX.

Michael Mosiman popadl děrovku s Coltem Nicholsem a Christianem Craigem, kteří seděli na druhém a třetím místě od začátku. Nichols se rychle pokusil o přihrávku na Mosimana, ale Michael ho hned na druhou narovnal a ve druhém kole se dostal zpět k vedoucímu bodů. Michael Mosiman vytáhl 3sekundový náskok před Nicholsem a Craigem, ale pak měl lapovaný jezdec Max Miller velkou poruchu v rytmické sekci a chytil Mosimana ve vraku. Colt Nichols poté převzal vedení, když Mosiman sklouzl na druhé místo s Craigem hned za ním. Později v závodě se Craig dokázal dostat Mosimanem a převzít druhé místo. Colt Nichols vyhrál 250 Main Eventu s Christianem Craigem druhým a Michaelem Mosimanem třetím.

250 VÝSLEDKŮ LCQ | INDY SX

Jett Lawrence 2021 Indianapolis Supercross Second Qualifying-10 (3)Jett Lawrence vyhrál 250 LCQ.

Ve 250 LCQ to byl Jett Lawrence, který se dostal ven předčasně, ale hned se nekontroloval, jak jsme očekávali, Jett měl vážné bolesti a místo toho, aby sklouzl po hops, začal závod pouze zdvojnásobením . Lawrence měl dnes ve druhé kvalifikaci velkou poruchu a poté znovu tvrdě havaroval v závodě na teplo. "Mám bolesti ... jsem jen rád, že jsem tím prošel, dnes bude těžké dostat se na krabici, ale budu se snažit ze všech sil." Řekl Jett Lawrence poté, co vyhrál 250 LCQ.