250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ATLANTA SUPERCROSS 1

Třída 250 West Coast je zpět na další závodění po třítýdenní, dva víkendové přestávce od Supercrossu. Mnoho z 250 jezdců využilo tento čas k přípravě na venkovní aktivity a testování, zatímco mnozí další udržovali vlak Supercross v pohybu a pokračovali v tréninku pro nadcházející závody. Když jsme se vydali do prvního ze tří kol pořádaných na Atlanta Motor Speedway, všimli jsme si na obzoru deště a na rozdíl od kol Daytona to nepustilo. Pokračování deště ve skutečnosti vedlo ke zrušení druhého kvalifikačního závodu, aby mohla zachovat trať, takže první kvalifikační závod byl jedinou příležitostí získat místo v noční show. Cameron McAdoo překonal časový rekord Justina Coopera nejrychleji na trati Supercross inspirované motokrosem. Bude mít tedy 250 jezdců to, co je zapotřebí k tomu, aby se vypořádali s choulostivou gruzínskou hlínou, nebo se bude déšť dále zhoršovat a vytvoří první opravdové bláto sezóny? Zjistěte níže, jak budeme hlásit LIVE z Atlanta Motor Speedway se všemi akcemi a novinkami závodů.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

250 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Když vyšlo slunce, trať se výrazně zlepšila.

Hlavní 250 vzlétlo a Seth Hammaker popadl děrovku. Hunter Lawrence sestoupil dolů a seděl mrtvý jako poslední. Seth udělal chybu a propadl se o několik pozic skrz smečku. Nate Thrasher, který vyhrál LCQ, běžel na prvním místě s Garrettem Marchbanksem na druhém místě. Cameron McAdoo běžel na třetím místě a Mitchell Harrison na čtvrtém místě. Vedoucí bodů Justin Cooper závodil na pátém místě a začal dělat pohyby na Mitchell Harrison. Cameron McAdoo vyklouzl ze strany kurzu a naštěstí pro něj ztratil pouze dvě pozice. Justin Cooper se posunul na třetí místo a zbývá osm minut. Cameron McAdoo prošel kolem Mitchella Harrisona skrz whoops se zbývajícími šesti minutami. Garrett Marchbanks udělal chybu v tom, že seslal balíček dolů a zbývalo jen několik kol. Nate Thrasher seděl 11 sekund před svým týmovým kolegou a pokračoval v čele závodu poté, co vyhrál LCQ a svůj první Main Event.

22 77 Jerry Robin

Trať byla v některých úsecích trochu vlhká ...

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Možná prestalo pršet, ale trať připomínala kluziště, jak kluzké to bylo.

Heat 2 odstartoval a Cameron McAdoo popadl děrovku s Hunterem Lawrencem hned za sebou. Hunter Lawrence se vydal na obrovské double, letěl nad Cameronem McAdoo. Cameron McAdoo si vynahradil čas, ale Hunter Lawrence by se z překážky dostal jako první. Cameron McAdoo přešel bokem přes jednu ze zdí a mimo trať. Rychle se vrátil na své kolo, ale jeho tyče ukazovaly ve směrech, které rozhodně nebyly na začátku závodu. Závody ve druhé jízdě byly podstatně lepší než první, protože většina závodníků skočila na skoky. Chris Blose běžel na druhém místě a Garrett Marchbanks na třetím místě. Garrett Marchbanks prošel kolem Chrisa Blose. Hunter Lawrence vyhrál druhý závod Heat.

20 220 Ramyller Alves

Hunter Lawrence prokázal důvěru na kluzké trati a vyhrál druhý závod Heat.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Justin Cooper, aby světlo fungovalo přes jednu ze zdí.

Naštěstí pro závodníky déšť zpomalil, ale bohužel byla trať neuvěřitelně kluzká a kluzká. Seth Hammaker popadl děrovku. Justin Cooper tvrdě spadl poté, co ztratil trakci a přišel krátce na double. Robbie Wageman se vydal kolem Setha Hammakera, ale o půl kola později si Seth znovu získal svoji pozici. Mitchell Harrison seděl na třetím místě a Kyle Peters na čtvrtém místě. Seth Hammaker objevil tajemství kluzké dráhy, ale vklouzl do tufového bloku. Mitchell Harrison prošel kolem, ale Seth se krátce poté vrátil do původní polohy. Závody byly mimo srážky pomalé a docela vzrušující, protože časy na kolo se téměř zdvojnásobily. Justin Cooper to možná snědl na začátku Heat Race, ale posunul se na páté a nakonec druhé místo. Justin Cooper zamířil těsně za Setha, ale odešel ze stopy. Seth vyhrál další závod Heat v sezóně 2021.