250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ATLANTA SUPERCROSS 2

Divize 250 West Division je zpět na hřišti Atlanta Motor Speedway pro 14. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross. Mohutná trať Supercross má téměř stejné rozložení pruhů, ale s úplně odlišným rytmem a nyní byl obří směr trati převrácen a mířil opačným směrem než sobotní závod. Trať je také mnohem suchší, ve skutečnosti mnoho závodníků popisuje podmínky, které jsou pro jejich chuť velmi horké ve srovnání s předchozím kolem. Ale kontrolovanější povětrnostní podmínky poskytují užší závody a my se těšíme. Kdo si tedy myslíte, že si získá vítězství v Atlantě 2? Bude Justin Cooper pokračovat ve svém bodovém vedení ve zbytku třídy, nebo uvidíme další překvapení mezi zbytkem třídy 250 a velmi překvapivými nováčky? Přejděte níže, když hlásíme LIVE z Atlanta Motor Speedway pro 14. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross a druhé ze tří kol v Hamptonu ve státě Georgia.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Brian Converse a Travis Fant

250 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Západ slunce vytvořil v Gruzii epické osvětlení.

250 Main Event odstartoval a právě Nate Thrasher pořídil rozstřel, ale Justin Cooper přihrál za vedení. Na třetím místě seděli Garrett Marchbanks a Hunter Lawrence na čtvrtém místě. Cameron McAdoo měl jednu z nejkrutějších srážek, jaké jsme kdy viděli, hadrovou panenku do tváře mostu a jeho nohy se zachytily o řídítka. Závod byl označen červenou barvou a Cameron se postavil zpět na bránu. Závod se znovu rozběhl a byl to Cameron, který se ujal vedení, ale byl vytlačen Garrettem Marchbanksem. Justin Cooper se dostal do vedení s Natem Thrasherem na druhém a Marchbanksem na třetím. Cameron běžel na čtvrtém místě bez poznávací značky a ohnutého kola, ale nevzdal to. Justin Cooper vypadal neuvěřitelně hladce, když vedl závod. Cameron začal dělat pokusy o přihrávky na Marchbanks, ale Garrett to Cameronovi neusnadnil. Cameron obešel Marchbanks v pískové části a pokračoval v závodě směrem k Natovi Thrasherovi. Za půl kola už byla Cameron bok po boku s Natem Thrasherem. Zbývalo 10 minut a Justin Cooper už měl náskok tři a půl sekundy. Cameron předal Nateovi přes whoops. Zpět na čtvrtém místě, Hunter Lawrence přihrál Garrettovi Marchbanksovi. Se zbývajícími čtyřmi minutami náskok Justina Coopera vzrostl na více než sedm sekund. Hunter Lawrence uzavřel mezeru na Nate Thrashera na třetím místě a byl by hned za jezdcem Star Yamaha, zbývají dvě minuty. Hunter obešel Nateho na třetím místě, začal vyvíjet tlak na Camerona McAdoa a nakonec pozici ubral. V tomto okamžiku jste mohli říct, že Cameronovi docházela energie, ale v závodě se stále držel. Justin Cooper zvítězil a vyhrál Main s Hunterem Lawrencem, který se dostal na druhé místo a velmi rozbitý Cameron McAdoo skončil na třetím místě.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Hunter Lawrence 2021_Atlanta2_Supercross-49I když v Gruzii zapadá slunce, počasí je horké a vytváří značně suchší stezku.

Justin Cooper a Mitchell Harrison překonali děrovku, ale byl to Mitchell Harrison, kdo udělal tah o první místo. Na třetím místě seděl Hunter Lawrence s Coty Schockovou na čtvrtém. Justin Cooper udělal chybu, když ho posunul zpět na páté místo a vedl Mitchella Harrisona. Seth Hammaker přihrál Coty Schockovi, zatímco Hunter Lawrence nejprve přihrál. Seth přihrál Mitchellovi Harrisonovi a nakonec Justin Cooper začal klepat na Mitchellovy dveře. Seth Hammaker udělal chybu a omylem běžel vysoko v bermu a ztratil téměř šest pozic. Ve snaze dohnat to Seth Hammaker prorazil chrapot. Nyní Justin Cooper seděl na druhém místě a Hunter Lawrence pokračoval v čele závodu. Hunter Lawrence měl extrémně blízký hovor přes whoops, ale zachránil ho a zablokoval Justina Coopera. Justin Cooper předal Hunterovi část písku a vyhrál závod.

20 281 Cory Carstenová

Justin Cooper měl dobrý start, ale udělal by chybu v prvním kole a poslal se zpět na páté místo.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Nejrychlejší kvalifikace, Justin Cooper a Cameron McAdoo, byli podstatně rychlejší než ostatní soutěžící a stanovili časy na kolo téměř o dvě sekundy rychleji než ostatní.

První rozjížďka ve třídě 250 odstartovala a byl to Ty Masterpool, kdo popadl holehot. Došlo k obrovskému hromadění a netrvalo dlouho, než Jalek Swoll a Cameron McAdoo oba přihrál na Ty. Cameron McAdoo a Jalek Swoll drag se rozběhli po poslední rovince a byl to Cameron McAdoo, kdo se ujal vedení. Chris Blose se držel na třetím místě a Jace Owen na čtvrtém. Cameronův náskok vzrostl na dvě a půl sekundy, zbývají dvě minuty a dvě kola. Cameron McAdoo by vyhrál s obrovským náskokem, s náskokem 7 a půl sekundy před druhým místem.