250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ATLANTA SUPERCROSS 3

Závody jsou zpět na Atlanta Motor Speedway pro třetí a poslední kolo Atlanty tripleheader, než jezdci a týmy zamíří do Salt Lake City na finále. Trať je brutálně dlouhá a rytmus je v 15. kole neúprosný, protože na trati je příliš mnoho seskoků, které je možné spočítat, 18 whoops a dvě pískové sekce. Nejrychlejší ve 250. letech riskují, že jsme již v kvalifikaci viděli kousnutí. Cameron McAdoo měl další děsivý rozjezd na gruzínské antuce, když 31 ztracené trakce stoupalo po tváři trojkolky Supercross, vyhodilo se z kola a tvrdě narazilo na palubu. Již rozbitý jezdec měl mezi jednotlivými kolemi jen tři dny odpočinku, aby se zotavil ze své předchozí havárie z Atlanty 2. Cameronův kolega Seth Hammaker také tvrdě havaroval v jedné z rytmických sekcí a kulhal mimo trať. V kvalifikaci to byl nejrychlejší čas na kolo Hunter Lawrence, druhý skončil Justin Cooper a třetí Cameron McAdoo. Čas na kolo Hunter Lawrence byl téměř o celou sekundu rychlejší než Justin Cooper a máme podezření, že whoops může být jedním z největších faktorů tohoto směřování do noční show. Který jezdec 250 tedy získá konečné vítězství na Atlanta Motor Speedway? Zjistěte níže, jak hlásíme všechny akce NAŽIVO od 15. kola sezóny 2021 Monster Energy Supercross.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 3 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

250 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Závody byly na 250 Main Eventu těsné.

Justin Cooper popadl děrovku, ale Cameron McAdoo, Chris Blose a Derek Kelly by byli zapojeni do další havárie, což způsobilo rudou vlajku a restart závodu. 250 Main opět vzlétlo a Justin Cooper po druhém popadl dalšího dělení svého týmového kolegy Nate Thrashera. Cameron McAdoo a Hunter bojovali, ale málem narazili do Camerona a narazili z boku trati. Seth udělal chybu v whoops a došlo k řetězové reakci, která způsobila, že Cameron McAdoo, Pierce Brown a Coty Schock byli chyceni v mixu. Kyle Peters, Dilan Schwartz a další prošli kolem jezdce Pro Circuit Kawasaki. Cameron se nyní posadil na deváté místo a zbývalo mu už jen deset minut. Garrett Marchbanks narazil rovnou na stranu Camerona, aniž by se vůbec chtěl otočit. Nyní začala Cameronova KX250 kouřit. Justinův náskok natolik vzrostl, že kdyby vyhrál závod, ve kterém byli všichni umístěni, vyhrál by šampionát ještě předtím, než by se vydal do Salt Lake City. Justin Cooper nechal nahrávat spoluhráči a Nate Thrasher se ujal vedení. Seth Hammaker se dostal na třetí místo s Jalekem Swollem na čtvrtém místě. Nate Thrasher by vyhrál Main Event poté, co podruhé zvítězil v LCQ ve své nováčkovské sezóně.

Instagram se načte v rozhraní.

Cameron McAdoo si v Atlantě nemůže odpočinout.

Chlapci hvězdné Yamahy čekají, až přijdou řada na závod.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Cameron McAdoo se i nadále utkal v řadě i po děsivém pádu v kvalifikaci.

Hunter Lawrence dostal děrovku s Piercem Brownem na druhém a Seanem Cantrellem na třetím. Zpět na devátém místě seděl Cameron McAdoo a nakonec by ztratil více pozic pro své konkurenty. Seth Hammaker běžel na čtvrtém místě a nakonec se dostal kolem Seana Cantrella na třetí místo. Cameron se dostal až na sedmé místo pro přestupovou pozici do Mohanu.