250 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODŮ 2021 SOUTHWICK NATIONAL

Páté kolo série 2021 Pro Motocross bylo vydáno na základě zprávy o počasí, protože den před závodem by trať byla udeřena o 5 palců silného deště. naštěstí traťoví pracovníci tvrdě pracovali na opravě trati a naštěstí pro závodníky trať připomínala Southwick, který si všichni pamatujeme a milujeme. V měřené kvalifikaci nebyl Justin Cooper poprvé po dlouhé době nejrychlejším kvalifikátorem. Ve skutečnosti by někteří z 250 nejlepších jezdců, od kterých jsme očekávali extrémní výkon, mírně podvedli. Rj Hampshire byl váš nejrychlejší kvalifikace a my jsme se nemohli dočkat, až padne brána. Posuňte se dolů, jak hlásíme všechny akce ŽIVĚ z Wicku 338.

2021 SOUTHWICK NÁRODNÍ PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Chada Murraye

250 CELKOVĚ VÝSLEDKY ZÁVODU

Rj Hampshire popadl holeshot ve druhém moto a Justin Cooper se honil za druhým. Jeremy Martin a Jalek Swoll měli kolizi, která způsobila, že oba spadli poté, co se Jeremy převrátil do písku. Zpět na sedmém místě to Max Vohland a Michael Mosiman vyhráli a nakonec jezdec GasGas tuto pozici odvezl. Na čtvrtém a pátém místě seděli bratři Lawrencovi, Jett a Hunter, když se oba přiblížili k sobě. Zbývá 21 minut a Rj Hampshire pokračoval v čele závodu s více než 3.5 sekundovým náskokem na Justina Coopera. Ale když jsme psali tu větu, Rj se znovu převrátil v rohu. Nejsme si jisti, jak to dělá, ale vrátí se pozoruhodně rychle a vrátí se na rychlost závodu.

Austin Forkner měl v polovině závodu docela špatnou nehodu, což zřejmě zhoršilo jeho dříve zraněnou ruku. Ve zbývajících 12 minutách by Rj znovu vzal vzorek půdy z Massachusettského písku. Jett Lawrence začal prudce rozjíždět, když se pokusil projít kolem Jo Shimoda a do závodu zbývalo 10 minut. Lawrencův bratr Hunter se stal prvním místem Justina Coopera.

Mladší bratr Lawrence, Jett, brzy dohoní i Justina. Byl by to ale Hunter Lawrence, kdo by získal první celkové vítězství v AMA Pro Motocross.

41 232 Jeremy Wahlstrom 35

Hunter po impozantní jízdě zachytil svého vůbec prvního celkového vítěze.

250 MOTOCYKL 1 VÝSLEDKY ZÁVODU

Dva z našich vedoucích šampionátu, Jett Lawrence a Justin Cooper, by bojovali v prvním moto.

Jalek Swoll byl první přes čáru v prvním moto, zatímco zbytek 250 pole honil za sebou. Rj Hampshire pronásledoval druhé místo s Joem Shimodem na třetím a Michaelem Mosimanem na čtvrtém. O několik zatáček později Michael přihrál Joovi a v zatáčce se dostal dovnitř. Hunter Lawrence začal v tlaku vyvíjet tlak na Jo Shimodu, zatímco Swoll pokračoval v čele závodu. Michael udělal významnou půdu pro Hampshire. Držák červeného talíře Jett Lawrence byl vzadu na desátém místě. Rj Hampshire a Jalek Swoll to vyhráli několik kol a nakonec byl Rj úspěšný v přihrávce. Zbývá 21 minut, Michael Mosiman přihrál Jalekovi Swollovi, zatímco Hunter Lawrence bude následovat a předá jak Shimodovi, tak Swollovi.

Rj Hampshire se v této sezoně znovu ocitne na zemi, ale naštěstí se rychle zotavil, jen o dvě pozice přišel. Michael Mosiman byl tehdy vedoucím závodu a Hunter Lawrence by byl na druhém místě. Za 10 minut bychom viděli těsnou třístrannou bitvu mezi Mosimanem, Hunterem Lawrencem a Rj Hampshire. A v návalu událostí Michael Mosiman nacpal přední část do písku.

Jalek Swoll a Jett Lawrence mezi sebou bojovali, když dva přišli přes stůl a byli bychom svědky jednoho z největších střídačů sezóny. Jalek byl vpředu úplně vybočený a měl jeden z největších zákroků, jaké jsme v této sezóně viděli. Jett udeřila do stolu, nepředpokládala, že Jalek půjde do strany, přistane na zadním konci Jaleka a bude tvrdě klesat. Rj Hampshire se v rohu znovu převrátil, ale neztratil by žádnou pozici. Hunter Lawrence by vyhrál první moto.