250 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ ZÁVODŮ 2021 VYSOKÝ BOD NÁRODNÍ

Třída 250 si našla cestu zpět na High Point Raceway poté, co bylo místo před rokem předtím vynecháno kvůli Covidovi, který vrhl klíč do plánů všech. Nyní opět sedíme na kraji našich sedadel, abychom byli svědky úžasných závodů, které pokračují po celý rok 2021. Pokud jste hádali, že Justin Cooper bude opět nejrychlejším kvalifikantem mezi 250. roky, měli byste znovu pravdu. Stejně jako v sezóně 2021 Supercross zůstává 32 v kvalifikaci dominantní, nicméně je to stále Jett Lawrence, který stále drží červenou desku s 10bodovým náskokem před jezdcem Star Yamaha. Kdo si tedy myslíte, že vyhraje 44. národní závod konaný v High Point? Uvidíme naše obvyklé podezřelé v první trojce, nebo se celkový jezdec chytne jiného jezdce? Zjistěte níže, jak hlásíme všechny akce NAŽIVO z High Point Raceway.

2021 NÁRODNÍ VYSOKÝ BOD PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Chada Murraye a Trevora Nelsona

250 VÝSLEDKY CELKOVÉHO MÍSTA

Justin Cooper je extrémně silný, když má náskok a jasnou stopu před sebou.

Colt Nichols chytil holeshot, ale byl by to Justin Cooper, který vedl druhé moto s prvním vítězem mota, Jalekem Swollem na druhém místě. Jett Lawrence začal tlačit na Jaleka a zbývalo mu 24 minut. Jett by byl úspěšný s přihrávkou poté, co zdvojnásobil jeden ze skoků mimo odklon a dostal se do další zatáčky jako první. Justinův náskok se prodloužil na více než pět sekund, ale Jett začal tuto mezeru zaplňovat. Ve zbývajících 19 minutách byl Garrett Marchbanks na misi, předal Maxovi Vohlandovi šesté místo a rychle se prosadil u Carsona Mumforda.

Podmínky na trati byly ve srovnání s prvním motem ve dne i v noci. Jezdci, nyní suchí, uvolnění a hladcí, zaútočili na trať agresivním způsobem. O zbývajících devět minut se Garrett dostal na čtvrté místo, když předjel Colta Nicholse a Carsona Mumforda. Náskok Justina Coopera se rozšířil na více než 11 sekund. Justin Cooper by vyhrál závod s obrovským náskokem. Byl to však Jalek Swoll, kdo by uchopil své první celkové vítězství.

41 119 Logan Boye 40

Poté, co chytil vedení od Colta Nicholse, Justin pokračoval v udržování kontroly nad závodem až do samého konce a přes dámu.

Garrett Marchbanks si oblékl tvrdý náboj a prošel si 250 balíček v moto 2.

VÝSLEDKY MOTO 250 RACE

Co si myslíte, že mechanika popisuje každému z bratrů Lawrenců?

Hunter Lawrence popadl děrovku a vyhnul se pileupu, ke kterému došlo v první zatáčce. Déšť začal kropit kurz, když Hunter Lawrence a Jalek Swoll bojovali o první místo. Hunter Lawrence udělal chybu a vydal se na exkurzi mimo trať, což mělo za následek zničení banneru kurzu v jeho kole. Nyní Jalek Swoll vedl závod s Justinem Cooperem, který se honil na druhém místě. Zbývá 23 minut, Rj Hampshire na sekundu stiskl spoušť přihrávky a obešel Justina Coopera. Nyní Rockstar Husky vedl závod 1-2 a netrvalo dlouho, než se Rj dostal k zadnímu blatníku svého spoluhráče. O několik kol později Rj přihrál svému spoluhráči a na třetím místě udělal chybu Justin Cooper, který ztratil několik pozic.

Když zbývalo 17 minut, Jett ztratil čtvrté místo na Justinovi Cooperovi. Poté, co byl poslán úplně zpět na poslední místo, Hunter dosáhl úplného návratu, když seděl na 14. místě a zbýval 13 minut. Jo Shimoda, který seděl na šestém místě, začal postupovat na Jett Lawrence na pátém místě. O kolo později začal Justin Cooper ztrácet pozice vůči ostatním jezdcům s údajnými problémy s motocykly nebo nedostatkem tearoffů. Jett přihrál na 32 a Jo Shimoda ho následoval.

Rj Hampshire havaroval nebo čelil mechanickému problému, když odešel z trati s vedoucím závodu. Nyní Jalek Swoll opět vedl závod a Colt Nichols jel na druhém místě 6 sekund za sebou. Jalek Swoll by vyhrál svůj první Moto ve své kariéře.