250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ORLANDO SUPERCROSS 2

Racing je konečně zpět na Camping World Stadium pro osmé kolo Supercross sezóny 2021, ale první kolo pro West Coast 250. Jsme velmi dychtiví vidět, kdo se umístí na vrcholu pódia mezi třídou západního pobřeží, protože pole je již naskládané. Jak víme, že pole 250 je skládané? Protože na rozdíl od třídy na východním pobřeží existuje skutečná skupina C, která se musela kvalifikovat do Heat Races, což ještě více ztěžuje šance na závodění v noční show. U druhého kola vidíme extrémně odlišné podmínky na trati ve srovnání s předchozím víkendem. Trať je suchá, křehká a hladká, což znamená, že jezdci budou muset být při překonávání překážek opatrnější. Ve třídě 250 jsme již viděli některé útěkové výkony od několika 250 veteránských jezdců i výjimečné výkony od některých nováčků během kvalifikace. Jezdci jako Justin Cooper a Jeremy Martin ovládli kvalifikaci, zatímco nováček Seth Hamakker, který se kvalifikoval ve skupině B, ve skutečnosti zachytil druhé nejrychlejší kolo dne dne. Na koho tedy sázíte na třídu 250 West Coast? Zjistěte níže, jak budeme hlásit ŽIVĚ z Orlanda na Floridě pro první závod Supercross na západním pobřeží.

2021 ORLANDO SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Travise Fanta a Briana Converse

250 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Třída 250 West se formuje tak, aby byla velmi vzrušující.

Jace Owen a Justin Cooper se vrhli dopředu s Cameron McAdoo v mixu. Jeremy Martin, Stilez Roberston a několik dalších se dostali do první hromádky a nechali červenou vlajku zamávat. Další havárie na konci whoops zahrnující Alex Martin skončila tím, že byl člen Alpinestars Medical zasažen Cameron McAdoo. V prvním pileupu s obratem se Jeremymu Martinovi nepodařilo zdvojnásobit zisk všech ostatních a Stilez skončil přistáním na čísle 6. Oba bratři Martinovi byli mimo závod a 250 Main byl restartován. Justin Cooper znovu popadl děrovku a za nimi pronásledovali Jordon Smith a Jalek Swoll. Jalek Swoll ztratil obrovské množství času skrz whoops, což umožnilo Cameron McAdoo překonat mezeru na jezdci Factory Husqvarna. O otočku později by byl Cameron úspěšný přihrávce a získal by čtvrté místo. Srážky neskončily, protože Jordon Smith narazil do tváře skoku, který sledoval hups. Seth Hammaker sestoupil těsně před cílem a nyní seděl na devátém místě. Cameron McAdoo nyní seděl na druhém místě s Jalekem Swollem na třetím a Marchbanksem na čtvrtém. Mitchell Harrison přešel přes mříže na jednom z bermů. Chris Blose seděl na pátém místě a Hunter Lawrence bojoval o své místo v závodě. Náskok Justina Coopera vzrostl na více než pět sekund u jezdce Pro Circuit, Camerona McAdoa. Hunter Lawrence a Chris Blose táhli hukotem přes whoops, ale Hunter Lawrence by se dostal na turnu po tom, co jako první a seděl na pátém místě. Seth Hammaker předjel Jace Owena a nyní seděl na sedmém místě a do závodu zbývalo sedm minut. Marchbanks se posunul na třetí místo, zbývají tři minuty. Jarrett Frye šel dolů a zdálo se, že kabel pro mikrofony dole na podlaze se zachytil o jeho kolo. Pro jezdce Star Yamaha by zvítězil hladký průběh Justina Coopera, který by vyhrál první hlavní událost sezóny na západním pobřeží.

2021 SUPERCROS SEASON POINT STANDINGS PO ROUND 8

Jordon Smith měl fantastický začátek, ale nakonec by šel dolů v hops.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Justin Cooper vstoupil do druhého závodu s nejrychlejším kvalifikačním časem.

Druhé horko odstartovalo a Hunter Lawrence popadl děrovku, když v první zatáčce Nate Thrasher tvrdě klesl. Jeremy Martin brzy udělal přihrávku na 41 a už si začal utvářet náskok na zbytku hřiště. Na třetím místě seděli Mitchell Harrison a Stilez Robertson na čtvrtém. Hunter Lawrence téměř spadl dvě kola, ale podařilo se mu to zachránit. Když se Justin Cooper dostal do překážky, ukázalo se, že pro jezdce západního pobřeží je to docela obtížné. Na druhém místě se odehrála bitva čtyř hráčů o druhé místo mezi Stilezem Robertsonem, Hunterem Lawrencem, Justinem Cooperem a Michellem Harrisonem. Přestože Justin Cooper zaostával v hups, vrátil se na třetí místo. Před bitvou o sekundu se náskok Jeremyho Martina ještě zvětšil na pět sekund. Justin Cooper čistě přihrál Lawrencovi a upřel oči na svého spoluhráče, ale už bylo příliš pozdě, protože jeho týmový kolega vyhrál druhou rozjížďku.

20 77 Jerry Robin

Jeremy Martin vyhrál druhý závod v jízdě.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Seth Hammaker mohl v kvalifikaci začít ve třídě skupiny B, ale pro 250s stanovil druhý nejrychlejší čas kvalifikace dne.

Jezdcům západního pobřeží odstartovala první jízda sezóny 2021 a 250 nováčků Seth Hammaker popadl holehot následovaný jeho spoluhráči Cameron McAdoo a Jordon Smith. Vedení se ujali tři odpovídající jezdci na třech Pro Circuit Kawasakis. Chris Blose z AJE Motorsports na palubě GasGas obsadil čtvrté místo následovaný Jace Owenem. Sethovo vedení v první rozjížďce narostlo na sekundu, ale udělal chybu, když Cameron McAdoo prošel kolem a chytil vedení. Zbývající minuta začíná bitva o přestupovou pozici mezi Carsonem Mumfordem, Jarrettem Fryem a Dilanem Schwartzem. Carson Mumford sestoupil, když Dilan Schwartz na kluzké trati těsně přihrál. Chris Blose udělal přihrávku na třetí místo, když Jordon Smith udělal exkurzi mimo trať a klesl zpět na páté místo. Cameron McAdoo vyhrál první závod v jízdě a nováček Seth Hammaker přistál na velmi působivém druhém místě.