CELKOVÉ VÝSLEDKY 250 ZÁVODŮ // IRONMAN NATIONAL 2023 (AKTUALIZOVÁNO)

250 VÝSLEDKŮ ZÁVODU // 2023 IRONMAN NATIONAL

Poslední dvě motokrosové motorky roku, když jedeme závodit na Ironman National 2023. Hunter Lawrence byl trvale v první pětce téměř každé kolo. Po zranění a poruše motocyklu se Hunter velmi dobře nastavil, aby vyhrál tuto sérii ve finálovém závodě. Justin Cooper a zbytek týmu Star Racing Yamaha vynaložili statečné úsilí, ale vzhledem k chybě Huntera je toto jeho mistrovství, které musí vyhrát.

2023 IRONMAN NATIONAL // ÚPLNÉ ZPRÁVY

250 CELKOVÉ VÝSLEDKY

Jo Shimoda 2023 Washougal National-9843

Ryder Difrancesco dnes odpoledne šel na starty 2-2 a v Moto Two dostal druhý holeshot. Tento Moto Ryder, který přinesl trochu větší intenzitu, držel vedení o něco déle než Moto One navzdory tlaku Levi Kitchen ze Star Racing Yamaha a Ryderova týmového kolegu Jo Shimoda. Asi po 12 minutách jízdy byl Jo schopen projet, když zdvojnásobil extrémně drsnou a rozježděnou válcovou sekci.

Nově korunovaný šampion Hunter Lawrence nezvládl start, který chtěl, a po většinu motocyklu bojoval mimo první desítku; Hunter možná jel tempem bez stresu. Brzy vpředu byl nováček Julian Beaumert, teprve jeho druhý národní v historii. Odstartoval kolem čtvrtého místa, ale bohužel by se dostal do problémů v polovině cesty a vypadl z top 20. Levi Kitchen by skončil na konci závodu a Justin Cooper se umístil na druhém místě, ale nebylo možné ho chytit. Jo Shimoda by šel 1-1 a dal Pro Circuit jejich první a jediné celkově v této venkovní sezóně.

40 805 Vincent Varola 40 40

Julien Beaumer předvedl ve druhé jízdě velkou rychlost a startoval v první pětce. Bohužel jeho moto skončila brzy a výsledek svého snažení neviděl.

MOTO ONE VÝSLEDKY

Ryder Difrancesco 2023 Washougal National-8491Ryder Difrancesco byl v Moto One bleskově mimo bránu. On a celý tým Pro Circuit Kawasaki se umístili na předních příčkách. Ryder vedl několik kol, než prohrál bitvu s francouzským jezdcem KTM Tomem Viallem a posunul se na druhou pozici. O několik kol později sklouzl zpět za Jo Shimodu a Haidena Deegana. Hunter Lawrence odstartoval v zadní části balíku, když ho zdržel další jezdec na zemi. Naštěstí pro něj jeho hlavní konkurent Justin Cooper na zemi začal moto za Hunterem. Přibližně v polovině Moto se Jo Shimoda dostal do vedení a posunul Vialleho zpět na druhé místo. Přestože se Hunter nemusel prodírat moto, vytrvale se prodíral skrz balík a probojoval se do první desítky. Jo Shimoda by vyhrál Moto, ale úsilí, které vyvinul Hunter Lawrence, mu zajistilo mistrovství a úlevu od stresu v Moto XNUMX.