250 ZÁPADNÍ VIDEO: ZOBRAZTE KAMERON McADOO DO TOHO V ZÁPADNÍ TŘÍDĚ DAYTONA 250

V prvním kole 250 West Championship v Orlandu došlo ke dvěma špatným incidentům. Nejprve se Jeremy Martin ze společnosti Star Yamaha rozhodl nevyskočit z první zatáčky po startu, což vyvolalo řetězovou reakci, která vyústila v přistání Stileze Robertsona nad Jeremy Martinem. Zadruhé, Cameron McAdoo bez vlastní viny ořízl medik Alpinestars, který vyšel na horkou trať, aniž by se podíval (myslel si, že všichni jezdci viděli červenou vlajku restartu z havárie Robertson / Martin). Srážka s lékařem přinutila McAdda, který pronásledoval eventuálního vítěze Orlanda Justina Coopera, přejet již padlého Alexe Martina (ze samostatné havárie). Po závodě se McAdoo hluboce omluvil a přihlásil se k odpovědnosti, ale vina byla na AMA, která vůdcům závodu nedokázala ukázat červenou vlajku a mávala jí pouze v cílové čáře, kterou už Cooper a McAdoo prošli. Byla to nešťastná situace za rok se spoustou nešťastných snah AMA.

Orlando nebyl dobrý den ani pro Robertsona, ani pro McAdoa, ale Daytona ano. Robertson, první ročník Pro, vedl většinu závodu, dokud se kolem něj nedostal Cameron McAdoo o vítězství. Na konci závodu získali oba jezdci ve své kariéře velké prvenství. McAdoo vyhrál svůj vůbec první Supercross AMA 250 a Stilez Robertson získal své vůbec první pódium AMA 250 Supercross. Naštěstí mohou oba incidenty v Orlandu umístit do svých zpětných zrcátek.