VÝSLEDKY CELKOVÉHO MÍSTA | LORETTA LYNN PRO MOTOCROS NÁRODNÍ

450 start Loretty Lynn's National 2020 Race Day-2

První kolo mistrovství světa v motokrosu 2020 je zde na nové trati této série. Trať Loretta Lynn Ranch je slavná AMA Amateur National track. Ačkoli kvůli pandemii pokračuje, dráha hurikánu Mills byla nejlepší volbou pro zahájení série. Byla to tak dobrá možnost, že se sem jezdí i na druhé kolo, protože byl zrušen Washougal.

Třída 450 se bude zahřívat, protože Ken Roczen je mimo sezónu a Eli Tomac se chystá pro svůj čtyři rovný 450 motokrosových titulů. V kvalifikaci pro první kolo to byl nováček, Chase Sexton, který se ujal tyče. Takto se den v Loretta Lynn Ranch snížil na první kolo 450 AMA Pro Motocross Championship.

Klikněte zde pro 250 výsledků.

2020 LORETTA LYNN PRO NÁRODNÍ PLNÉ POKRYTÍ

450 CELKOVÉ VÝSLEDKY CELKEM 1

ZACH OSBORNE Národní den závodu Loretty Lynnové 2020 – 77Zach Osborne jde celkově 2-1 na ranči Loretty Lynn.

450 DRUHÉ VÝSLEDKY MOTO | LORETTA LYNN PRO NÁRODNÍ

Národní den závodu 2020 – Zach Osborne Loretta Lynn – 100Zach Osborne vyhrál své první celkové 450 motokrosové vítězství na 2-1.

Adam Cianciarulo se ujal vedení od Zacha Osborna v prvních několika zatáčkách závodu. Třetí byl Sexton s Andersonem ve 4. a Musquin 5., zatímco Tomac přišel kolem prvního kola v 8.. Cianciarulo klesl a ohýbal se na kole a musel zatáhnout do jámy, aby Osborna dostal do vedení. Anderson na sekundu obešel Sextona. Tomac se ve třetím kole pohyboval kolem Musquin na 4. místě. Tomac vypadal spíš jako sám ve druhém motocyklu a přesunul se na třetí, aby projel nováčka Sextona. Tomac se na 7. kole vrhl na Andersona. V posledních 8 minutách závodu se prvních šest jezdců začalo sbírat, aby se postaraly o dobré závodění. Sexton udělal Andersonovi třetí místo, stejně jako Baggett ve 13. kole. V posledních několika kolech se všichni sestoupili na Osborna a Tomac. Panující šampion to dal všechno, co mohl, ale Osborne stále zrychloval tempo. V posledním kole se Tomac vzdal a Osborne odjel 2-1 za své první celkové 450 vítězství v úvodním kole.

450 VÝSLEDKY PRVNÍ MOTO | LORETTA LYNN PRO NÁRODNÍ

Národní den závodu Jasona Andersona Loretta Lynn 2020 – 97Jason Anderson vyhrál prvních 450 moto sezóny.

Startem je Joey Savatgy a jeho spoluhráč Freddie Noren s dírou. Jason Anderson se ujal vedení v klíně a brzy poté, co se Cooper Webb a Chase Sexton přesunuli kolem jezdců Suzuki JGR. Tomac a Osborne se pohybovali kolem Savatgy. Zach Osborne vyvíjel tlak na Tomaca a tvrdě bojovali tam a zpět. Chase Sexton šel v šestém kole dolů a přesunul ho zpět na 9. místo. Po celou dobu Anderson vytáhl 9 sekundový náskok nad polem. Ve 12. kole udělal Osborne vteřinu na Webb. Justin Barcia přišel na Tomaca a nechal své třetí pohledy na Cooper Webb. Tomac hodil další místo k Musquinovi a přesunul ho zpět na 6. místo. Tomacův tým Adam CIanciarulo se posunul také na Tomac. Nakonec to byl Jason Anderon, který vyhrál 6 motocyklů.

40 61 Alex Ray 4 kol

Zach Osborne tvrdě bojoval a dostal se na druhé místo.

Národní den závodu Chase Sexton Loretty Lynn 2020 – 88Chase Sexton jezdil skvěle na třetím místě, dokud nepadl.

450 START Národní den závodu Loretta Lynn 2020 – 92Eli Tomac nevypadal jako on. Bojoval v moto 1.