450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE 2021 ATLANTA SUPERCROSS 2

Eli Tomac 2021_Atlanta 2_Supercross-87

Týmy Supercrossu se vrací na další kolo v Atlanta Motor Speedway na 14. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross. Naštěstí tentokrát v Atlanta Motor Speedway to nelévá a špína stále připomíná správný jezdecký terén. Jason Anderson byl nejrychlejším kvalifikantem 450 v tomto kole, ale teď, když je počasí lépe pod kontrolou, bude to mnohem bližší kvalifikační balíček. Kdo si tedy myslíte, že získá nejrychlejší kvalifikační čas v premiérové ​​třídě? Uvidíme další silný výkon Eli Tomaca, Chase Sextona nebo některého z dalších jezdců, kteří jsou rychlí na tratích inspirovaných venkovním prostředím? Přejděte dolů a zjistěte, kdo je vaše nejrychlejší kvalifikace 450 v Atlantě.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Travise Fanta a Briana Converse

450 CELKOVÉ VÝSLEDKY KVALIFIKACE

Justin Barcia měl děsivou nehodu v Atlantě 1 a nyní má stehy na ústech. Justin je drsný jezdec.

Marvin Musquin ve druhém kvalifikačním kole chytil holeshot, ale byl to Aaron Plessinger, kdo se dostal do vedení. V prvním kole už Jason Anderson zajel nejrychlejší kolo druhého kvalifikačního závodu, zatímco Eli Tomac honil druhé místo. Bylo to dlouho poté, co Ken Roczen popadl rychlejší čas než Jason Anderson, téměř o celou sekundu rychleji než Jason, ale ne tak rychle jako první kvalifikační čas Jasona Andersona. Jason Anderson se stále držel nejrychlejšího kvalifikačního času dne.

450 VÝSLEDKY KVALIFIKACE ODDÍL 1 SKUPINY A
Je to už minuta, co jsme viděli tento druh jízdy od Jasona Andersona. Atlanta Motor Speedway byla pro El Hombre dobrá.

Ken Roczen 2021_Atlanta 2_Supercross-64Ken Roczen se v sobotu potýkal a nyní je o 22 bodů za Cooperem Webbem v honbě za titulem.

Po prvním kole byla třída 450 již pozoruhodně rychlejší než třída 250. Chase Sexton vedl první třídu s poměrem 1: 36.6, těsně za ním byl Eli Tomac s poměrem 1: 36.8. Marvin Musquin visel na třetím místě s Aaronem Plessingerem na čtvrtém. Nakonec se celý žebříček otočil a do vedení se dostal Ken Roczen. Jason Anderson následoval na druhém místě, ale o půl kola později Chase Sexton položil 1: 34.6, téměř o celou sekundu rychleji než Ken Roczen. Jason Anderson se protlačil s 1: 34.2, čímž se ujal vedení před nováčkem.

20 37 Benny Bloss 1: 42.562

Justin Barcia 2021 Atlanta 2_Supercross-55 Justin Barcia měl v sobotu drsnou cestu. V závodě Heat tvrdě havaroval a před Main Eventem si musel dělat stehy do obličeje. Po závodě řekl, že ho bolí a pociťuje následky srážky během Main Eventu. Po boji s Kenem Roczenem si přesto zachoval 10. místo.

Aaron Plessinger 2021_Atlanta 2_Supercross-76 Aaron Plessinger získal několik cenných zkušeností, když v sobotu vedl ve 13. kole. Bude zajímavé sledovat, jak se mu v úterý večer závod povede.