450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE 2021 ATLANTA SUPERCROSS 3

Premiérová třída je zpět na Atlanta Motor Speedway pro 15. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross. Trať Atlanty 3 je obrovská a bude mít jezdci trávit 1/3 svého času jízdou ve vzduchu s tím, jaký je tam rytmus. Jedná se snadno o jednu z nejnáročnějších tratí představených v této sezóně a má dvojnásobný písek, kvílení a hrst překážek typu go-big-or-go-home. Ze tří tratí v Atlantě Supercross je tato také nejméně tratí inspirovanou Moto, přestože délka tratí je dvojnásobná oproti běžné trati SX. Co se týče 15. kola, Cooper Webb stále vede šampionát s Kenem Roczenem a Eli Tomacem na druhém a třetím místě. Cooper však v úterý v Atlantě 2 předvedl velmi nevýrazný výkon, kdy nechal vyhrát Kena Roczena a začal uzavírat bodový rozdíl. Kdo si tedy dnes získá vítězství v první třídě? Prodlouží si Cooper Webb svůj bodový náskok nebo uvidíme, že další jezdec získá vítězství v Atlantě? Zjistěte níže, jak budeme reportovat NAŽIVO z Hamptonu v Georgii pro 15. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 3 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

450 CELKOVÉ VÝSLEDKY KVALIFIKACE

Kdo bude nejrychlejším jezdcem první třídy v Atlantě 3?

Bylo zahájeno druhé kvalifikační kolo pro 450s a brzy získal nejrychlejší čas Jason Anderson, který porazil Kena Roczena o 100 sekundy. Ken Roczen se stále držel na druhém místě, Chase Sexton běžel na třetím a Tomac na čtvrtém. O pár kol později Chase Sexton zajel nejrychlejší kolo dne dne 1:36.

45 512 Austin Cozadd 2: 16.021

Ken Roczen byl nejrychlejší v první kvalifikaci, ale byl by to jeho týmový kolega, kdo by zajel nejrychlejší čas dne.

450 SKUPINA PRVNÍ KVALIFIKAČNÍ ZASEDÁNÍ

V době, kdy se kvalifikace 450s začaly značně zaprášit, byla trať docela zaprášená.

Kvalifikace odstartovala do první třídy a Cooper Webb rychle zrychlil čas na kolo. Bylo zřejmé, že nejlepších 450 jezdců již podniklo několik velkých rizikových linií, jako je skok přes celou část písku a dokončení několika čtyřkolek. Jason Anderson se posunul na vrchol s časem na kolo 1:38, ale Ken Roczen ukradl hrom o kolo později s velmi těsným poměrem 1: 37.9. Jezdci, kteří nejlépe zvládli 18 špičatých překážek, se dvěma sadami kdosi rychle vyskočili na žebříček. Jason Anderson zajel čas na kolo o celou sekundu rychleji než Ken Roczen, zbývala jen minuta a půl. Kenův kolega, Chase Sexton, se posunul na druhé místo.

17 81 Justin Starling 1: 49.414

Nejlepší soutěžící ve třídě 450 byli jediní, kteří rychle přenášeli rychlost skrz dvě sady whoops.