450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ARLINGTON SUPERCROSS 2 (AKTUALIZOVÁNO)

450 HLAVNÍCH VÝSLEDKŮ UDÁLOSTÍ | 2021 ARLINGTON SUPERCROSS 2

Premiérová třída je zpět na stadionu AT&T v Arlingtonu v Texasu pro jedenácté kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross. Trať je vzrušující a zajímavá, protože poskytuje spoustu příležitostí k projíždění a se stratovou rovinou, která zabírá třetinu trati, je dostat se před smečku. Eli Tomac byl celkově nejrychlejším kvalifikátorem v měřené kvalifikaci, ale závodění je úplně jiný příběh. Při vstupu do Arlington Supercross # 2 jsme očekávali, že se bitva mezi Cooperem Webbem a Kenem Roczenem zahřeje, protože honba za body je nyní ve prospěch Cooper Webb. Jak se to všechno otřáslo? Níže jsou uvedeny výsledky z Arlingtonu č. 2.

2021 ARLINGTON SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Travis Fant

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTÍ

Jason Anderson 2021_Arlington_Supercross_2-92Jason Anderson prořízl trať a byl ukotven o jednu pozici, posunul jej zpět ze 7. na 8. místo v Main Eventu 450 a posunul Aarona Plessingera na 6. místo.

450 Main Event odstartoval a dva soupeři Cooper Webb a Ken Roczen závodili kolem první zatáčky. Eli Tomac předal Kenovi a brzy se tři vedoucí bodů potýkali o vedení ve 450 Main. Chase Sexton seděl na čtvrtém místě s Matinem Davalosem na pátém. Několik kol kolem trati už Ken Roczen klepal na dveře Eli Tomaca. Když zbývalo 15 minut, Cooper Webb pomalu zasáhl whoops a Eli Tomac se vplížil za Cooper Webb. Jízda Coopera Webba byla téměř bezchybná i přes ztrátu rychlosti v hups. Justin Barcia udělal pokrok skrz smečku, předal Aarona Plessingera a vydal se k Chase Sextonovi. Justin Barcia nakonec prošel kolem 450 nováčka Chase Sextona. Eli Tomac uzavřel na Cooper Webb tolik terénu, že se Eli téměř dotýkal zadního kola KTM, ale zadek vysunul těsně předtím, než vstoupil do chrapotu. Cooper Webb zvítězí a vyhraje další závod v Arlingtonu.

22 848 Joan Cros

Dnes večer jsme měli z Arlingtonu další skvělou akci. Hádej co? Musíme to udělat znovu v sobotu.

450 VÝSLEDKY TEPELNÉ TEPLOTY

Cooper Webb 2021 Arlington Supercross 2Cooper Webb vyhrál druhý závod Heat.

Druhá 450 Heat vzlétla a Cooper Webb popadl děrovku s Kevinem Moranzem na ocase. Malcolm Stewart přihrál Kevinovi a Eli ho následoval. Je to obrovský výkon pro Kevina, který má tak dobrý start, protože byl jen na 450 pro jeden závod, Kevin normálně závodí na východním pobřeží 250s. Eli Tomac postoupil na třetí místo a brzy byl na zadním blatníku Malcolma Stewarta. Eli nakonec přihrál Malcolmovi, ale přesto seděl tři sekundy za Cooperem Webbem. Cooper Webb zamířil do Main Eventu s dobrým výběrem brány, když ve druhém závodě Heat nejprve přejel dámu.

20 519 Joshua Cartwright

Justin Barcia dal Ken Roczen své peníze.

Chase Sexton dostal děrovku, ale Aaron Plessinger se protlačil v jedné z rytmických sekcí po startu. Ken Roczen udělal pokrok u svého spoluhráče Chase Sextona. Justin Barcia přihrál Ken Roczenovi, ale o otočku později se Kenny dostal zpět na 51 Justin Barcia. Náskok Aarona Plessingera narostl na dvě sekundy, zatímco ti za ním to zvládli. Justin Barcia znovu přihrál přes whoops. Když zbývala minuta a půl, Chase Sexton uzavřel mezeru na Aarona a začal dělat pokusy o přihrávku. Justin Barcia se také začal přibližovat k Chase Sextonovi, zatímco Ken Roczen začal zaostávat. Aaron by se stal úspěšným a vyhrál svůj Heat Race.