450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ARLINGTON SUPERCROSS 3 (AKTUALIZOVÁNO)

450 HLAVNÍCH VÝSLEDKŮ UDÁLOSTÍ | 2021 ARLINGTON SUPERCROSS 3

Premier Class končí svůj pobyt v Arlingtonu v Texasu pro dvanácté kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross. Třída 450 je stále neuvěřitelně blízko mezi Cooperem Webbem a Kenem Roczenem, ale s tak silným tempem za Cooperem Webbem nebude snadný úkol zastavit Webbovu sérii vítězství v Arlingtonu. V měřené kvalifikaci jsme viděli obvyklý případ nového vůdce, který rostl k příležitosti každé druhé kolo. Byl to však Chase Sexton, který odhodil nejrychlejší kolo dne dne a porazil Eli Tomaca, který byl na druhém místě. Kdo si tedy myslíte, že vyhraje poslední díl arlingtonských závodů? Půjde Cooper Webb 3 za 3 nebo uvidíme, že vyhraje jeden z dalších mnoha 450 Allstars? Zjistěte níže, jak budeme hlásit LIVE ze stadionu AT&T pro třetí a poslední kolo Arlington tripleheader.

2021 ARLINGTON SUPERCROSS 3 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Kdo je vaším fantasy výběrem pro třídu 450?

Byl to Ken Roczen, který vedl čtyřicátá léta s konkurenčním Cooperem Webbem, který mu svíral patu. Justin Barcia běžel na třetím místě s Eli Tomacem na čtvrtém místě. Eli Tomac začal pálit na Justina Barciu a prosadil se na 450. Joey Savatgy udělal chybu, když nechal Chase Sextona a Jasona Andersona. Ken Roczen udělal chybu v jedné z rytmických sekcí a nechal Cooper Webb získat určitou pozici. Eli přihrál Barcii těsně před cílovou páskou. Chase Sexton klesl v pískové části klečící na zemi. V pískové části sestoupili další dva jezdci. Cooper Webb i Eli Tomac se znovu prosadili u Kena, protože Ken na konci pískové sekce udělal chybu. První tři se začali šířit od sebe o půl sekundy, když vedoucí začali narážet na kolo. Eli udělal chybu po cílové čáře a Justin Barcia přihrál. Eli se ale poté, co se vrátil zpět, držel roviny, ale Justin spustil Eliho do tufových bloků. Když šli sem a tam, následovala obrovská bitva mezi Kenem a Cooperem a nevyhnutelně Coopera pustila. Cooper Webb vyhrál hlavní turnaj a v Arlingtonu šel 51 za 3.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Bude nejrychlejší kvalifikace fungovat dobře, když brána klesne?

Začal druhý závod 450 Heat Race a byl to Cooper Webb, který by vedl závod se spoluhráči Chase Sextonem a Kenem Roczenem na druhém a třetím místě. Ken předvedl Chaseho v prvním kole a nasadil jízdu na Cooper Webb. Ken si na svého soupeře vynaložil značné úsilí prostřednictvím rytmu, cest. První tři byli navzájem na zadních blatnících. Ken byl přes chrty podstatně rychlejší než Cooper a pokaždé by překonal překážku. Ken provedl přihrávku v rytmické sekci před 5 dlouhým skokem. Chase Sexton zaklepal na Cooperovy dveře a udělal několik pokusů. Ken vyhraje druhý závod 450 Heat.

20 85 Kevin Moranz

Chlapci z Hondy ve druhém závodě Heat neuspěli, aby pomohli Cooperovi Webbovi.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Dean Wilson absolvoval nejlepší kvalifikační běh sezóny a do konce druhé kvalifikace skončil na čtvrtém místě.

První Heat Race odstartoval a Justin Barcia dostal děrovku s Malcolmem Stewartem na druhém místě. O otočku později by Eli Tomac zaujal pozici Malcolma Stewarta v závodě. Aaron Plessinger běžel na čtvrtém místě s Vince Friese na pátém místě. Justin Barcia projel náročnou rytmickou sekcí před whoops extrémně rychle, takže si v závodě cenil čas. Eli Tomac nakonec přihrál Justinovi a oba zasáhli obrovský 5 skok do dálky. Eli Tomac by vyhrál první závod Heat.