450 HLAVNÍCH VÝSLEDKŮ UDÁLOSTÍ | 2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 (AKTUALIZOVÁNO)

Ken Roczen 2021 Atlanta Supercross 2-0831

450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ATLANTA SUPERCROSS 2

Premiérová třída je zpět na 14. kole sezóny 2021 Monster Energy Supercross, které se koná v Atlanta Motor Speedway. Jelikož jezdci pokračují ve svém pobytu v Atlantě po druhé ze tří kol, byla trať přepracována tak, aby udržovala závody čerstvé a závodníky v patách. Dráhy zůstávají téměř stejné, ale trať nyní jde opačným směrem a rytmické sekce byly zcela přepracovány. A naštěstí pro závodníky a fanoušky je trať mnohem suchší než předchozí kolo, jako hodně suchá. Během kvalifikace jsme dokonce viděli trochu prachu. Ve třídě 450 byl Jason Anderson nejrychlejším kvalifikantem, na druhém a třetím místě se umístili Ken Roczen a Chase Sexton. Třída 450 byla neuvěřitelně rychlá na antuce v Georgii a kvalifikovala se o pár sekund rychleji než 250. Na předchozích trojitých a dvojitých záhlavích jsme viděli, jak vítěz prvního kola získal obrovskou dynamiku, obvykle zametající celou sérii. Zametne Eli Tomac Atlantu nebo porazí ostatní soupeře šampiona 2020? Začne Ken Roczen dobíjet vedoucí body Coopera Webba, nebo to bude Eli, který bude nejprve dobíjet 94? Zůstaňte naladěni níže, když budeme hlásit všechny akce ŽIVĚ z Atlanta Motor Speedway pro 14. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Brian Converse a Travis Fant

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Ken Roczen 2021 Atlanta Supercross 2-9692Ken Roczen vyhrál v Atlantě 2!

450 Main odstartoval a byl to Ken Roczen, který popadl děrovku s Chase Sextonem vedle něj. Malcolm Stewart po první zatáčce prošel mřížemi. Cooper Webb se dostal do mixu a závod vedli jak Ken Roczen, tak Cooper Webb. Ken rychle vytvořil mezeru na svého rivala, když jeho týmový kolega následoval na třetím místě a Marvin Musquin na čtvrtém. Po dvou kolech náskok Kena Roczena vzrostl na více než 4.5 sekundy. Justin Barcia předvedl Cooper Webb po zatáčce hned za whoops a nakonec Jason Anderson pokračoval v pokusech o předávání, aby se Cooper Webb stal úspěšným o půl kola později. Nyní Marvin Musquin začal dohánět svého spoluhráče. Zbývajících 12 minut byla druhá až desátá stále extrémně blízko. Eli předal Marvinovi a začal se plazit po Webbovi a zbývalo mu 10 minut. Poté Jason Anderson předal Justinovi Barcii třetí místo. Justin Barcia začal v závodě zaostávat a Cooper Webb začal sedat na zadní kolo, ale těsný blok by udržel číslo 2. Cooper Webb ztratil veškerou svou rychlost skrz whoops, což Tomacovi umožnilo dohnat, ale další chyba, kterou udělal Eli by ho vrátil. Ken Roczen by vyhrál Main Event s obrovským náskokem. Cooper Webb udělal chybu při skoku přes zeď a ztratil několik pozic.

Instagram se načte v rozhraní.

Cooper Webb 2021_Atlanta 2_Supercross-51Cooper Webb byl dobrý, ale ne skvělý. Bohužel pro něj, s tím, jak je tato třída 450 naskládaná, to nebylo dost dobré. Běžel pátý, dokud neudržel zadní kolo Justina Barcii na zdi a neskočil a nepřevrátil se. Díky tomu mohl Eli Tomac projít a klesl na šesté místo.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Jason Anderson byl nejrychlejším kvalifikátorem ve třídě 450. 21 však zastavilo kolo překračující startovní bránu.

Druhý závod 450 Heat odstartoval a byli to Chase Sexton a Marvin Musquin, kteří jako první překonali holehot. Start Marvina Musquina se stal pozoruhodným poté, co vytvořil obrovskou mezeru mezi sebou a zbytkem pole. Joey Savatgy běžel na druhém místě s Martinem Davalosem na třetím místě. Chase Sexton se nakonec vydal kolem Martina Davalose. Alex Ray přistál na Jasonovi Andersonovi a Jason seskočil ze země a přešel k Alexovi Rayovi, aby mu poskytl slovní část své mysli. 21 vstal a začal si dávat náboj sedět až do 17. Zbývající dvě minuty pokračoval Marvin v čele závodu a Joey Savatgy pomalu doháněl. Dylan Ferrandis nyní seděl na čtvrtém místě a Eli Tomac na pátém. Jednou tváří, kterou jsme chvíli neviděli, byl Josh Hill, který seděl na sedmém místě. Chase Sexton začal dělat pokusy o přihrávku na Joeyho Savatgyho a nakonec se stal úspěšným, když zbývaly dvě kola. Marvin Musquin vyhrál druhý závod Heat.