450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ATLANTA SUPERCROSS 3

Premiérová třída zakončuje své 15. kolo na Atlanta Motor Speedway pro sezónu 2021 Monster Energy Supercross. Šampionát se blíží drátu mezi Kenem Roczenem a Cooperem Webbem, protože nyní je jen 13 bodů, které oddělují Kena Roczena od vedení společnosti Cooper Webb poté, co Ken Roczen udělal obrovský skok vpřed ve vítězství v Atlantě 2. Existuje však také spousta uchazečů o vítězství v Atlantě 3 jako Eli Tomac, který vyhrál Atlantu 1, Jason Anderson, Chase Sexton a další jezdci, kteří ukazují své silné stránky na extrémně dlouhých tratích. Jason Anderson byl nejrychlejším kvalifikantem a Chase Sexton a Ken Roczen skončili na druhém a třetím místě. První tři byli během kvalifikace podstatně rychlejší než zbytek balíčku, protože čtvrté místo bylo téměř o celou sekundu pomalejší. Myslíte si tedy, že Cooper Webb podá silnější výkon než Atlanta 2 a zvětší bodový rozdíl v šampionátu? Nebo povstane další vítěz a získá poslední vítězství v Atlantě? Zjistěte níže, jak budeme reportovat NAŽIVO z Atlanta Motor Speedway pro 15. kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 3 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Slunce mohlo být v jejich očích trochu.

Aaron Plessinger popadl děrovku a na druhém místě běžel Ken Roczen. Dylan Ferrandis a Jason Anderson na sebe narazili a způsobili, že dva sestoupili. Ken Roczen popadl vedení od Aarona Plessingera a již vytvořil obrovskou mezeru. Cooper Webb přihrál Aaronovi Plessingerovi a zbývá méně než 15 minut. Když zbývalo pět minut, Ken Roczen tápal v houkání a na svém 11sekundovém vedení ztratil šest sekund. Cooper Webb udělal obrovský comeback a uzavřel mezeru na méně než dvě sekundy. Když zbývala necelá minuta a dvě kola, Cooper Webb přihrál a závod vyhrál.

Instagram se načte v rozhraní.

Vítězem se stal Cooper Webb, který si bodově zvýšil náskok před Kenem Roczenem.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Cooper Webb rychle chytil děrovku ve druhém závodě Heat Race.

Druhý závod Heat odstartoval a byl to Cooper Webb s děrovačkou. Jason Anderson běžel na druhém místě a nakonec Ken Roczen na třetím místě. Justin Barcia se vydal kolem Joeyho Savatgyho na čtvrté místo, zbývají mu necelé čtyři minuty. Jason Anderson začal zaklepat na dveře Coopera Webba. Slunce zapadalo, takže po část závodu jezdili jezdci se sluncem v očích. Jason Anderson předal Webbovi první část s hopsáním a zbývala minuta.