450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ORLANDO SUPERCROSS 1 (AKTUALIZOVÁNO)

450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 ORLANDO SUPERCROSS 1

Poté, co byl trénink zrušen kvůli obrovské bouři, která se vynořila z pobřeží Floridy, věci nevypadaly příliš dobře pro sedmý závod v sezóně 2021 Monster Energy Supercross. Slunce se však objevilo a pomocí Dirt Wurx a jejich plachet byla trať pro jezdce zachráněna. První kolo kvalifikace bylo trochu „poléhavé“, ale než se druhé kolo objevilo, špína se začala pěkně formovat, což dalo jezdcům dost kompetentní trať, na kterou se mohli kvalifikovat. Jak se ve 450 očekávalo, časy nebyly jen těsné, byly od sebe vzdálené milisekundy. Adam Cianciarulo dokázal získat nejrychlejší kvalifikační čas, následovaný Cooperem Webbem a Malcolmem Stewartem. Na 20. místě seděl Justin Brayton, jen o tři sekundy pomalejší než vůdce, aby uvedl do perspektivy, jak blízko je premiérová třída od sebe. Také jsme viděli debut Shane McElratha na koni pro Bullfrog Spas / MotoConcepts Honda, který se také kvalifikoval na šestém místě, těsně před Jasonem Andersonem. Kdo si tedy myslíte, že vyhraje první kolo v Orlandu? Je nejpravděpodobnější, že Ken Roczen zůstane v držení červené desky, nebo ji Cooper Webb odvede od vůdce bodů? Když bude pole blíže s přidáním dalšího jezdce, budou vaše fantastické tipy přesné? Zjistěte níže, jak budeme hlásit LIVE z Orlanda na Floridě.

2021 ORLANDO SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Travise Fanta a Briana Converse

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Floridská špína se pro Main Event perfektně vytvarovala.

Zach Osborne měl skvělý start a vedl první třídu kolem trati Orlando 1. Na druhém místě seděl Justin Brayton a těsně za ním byl Ken Roczen. Cooper Webb začal velmi agresivně jezdit proti vůdci bodů Kenovi Roczenovi. Zach Osborne udělal obrovskou chybu skrz whoops a ztratil náskok před Justinem Braytonem a Kenem Roczenem a nakonec Cooperem Webbem. Ken brzy zaklepal na Justinovy ​​dveře a jako trik s kartami si Cooper Webb přihrál na Kena i Justina Braytona jako první. Justin Barcia předal jezdec Muc-Off Honda. Mezi prvním a třetím místem byly závody extrémně těsné, protože Cooper se držel na prvním místě. Se zbývajícími sedmi minutami pokračoval Ken za Cooperem, Barcia uzavřel mezeru a Osborne těsně za ním. Šampión 2020 Eli Tomac se umístil na pátém místě s Jasonem Andersonem na šestém. Vedoucí společnosti Cooper Webb rostl, když vedoucí začali narážet na kolo. Justin Barcia měl záchranu noci, když se sundal z kola, běžel vedle ní skrz a pak vyskočil zpět na sedlo. Největší bitva by byla mezi jezdcem GasGas a Zachem Osbornem. Justin Barcia by významně zasáhl Zacha Osborna a bojoval o třetí místo. Když zbývaly dvě kola, bitva o první místo pokračovala, když se Ken vrhl na vedoucího závodu, ale Cooper Webb nakonec závod vyhrál.

22 14 Dylan Ferrandis

Cooperovi Webbovi by až do cíle tvrdě závodil Ken Roczen, ale vyhrál by Main Event.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Justin Barcia by měl další bitvu mezi Vince Friese a ním.

Ken Roczen zaútočil před smečkou a popadl děrovku. Adam Cianciarulo následoval na druhém místě s Vince Friese na třetím místě. Jason Anderson, který v první kvalifikaci zajel nejrychlejší čas na kolo, předvedl Friese jako třetí. Během prvních tří kol už vůdci začali narážet na kolo. Vince Friese a Justin Barcia bojovali o čtvrté místo a nakonec by byl Justin úspěšný a přihrál. Jason Anderson těsně přihrál Cianciarulovi na druhé místo. Ken Roczen vyhrál druhé rozjížďky s odstupem několika sekund na Jasona Andersona.

20 44 Tyler Bowers

Jason Anderson závodil na trati v Orlandu a ve druhém závodě Heat Race skončil na druhém místě.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Byla to jiná změna tempa, když jsme viděli, jak Cooper Webb běžel na vrcholu kvalifikace, protože v minulém roce číslo 2 hrálo v časované kvalifikaci bezpečně, ale na začátku prvního závodu s teplem by nezískal skvělý start.

Nováček 450 Shane popadl dělo pro svůj první závod 450. Eli Tomac následoval těsně na čísle 12 s Musquinem na třetím místě. Oba vůdci si byli velmi blízcí, protože v některých částech závodu je od sebe dělila jen asi stopa. Ale Eli by Shane předal po úžasném zahájení své 450 kariéry. Eli Tomac nakonec vyhrál závod, následovaný Shane McElrathem a Marvinem Musquinem, který vyhrál svůj první závod Heat sezóny 2021.