450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 1

450 VÝSLEDKŮ ZÁVODŮ 2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 1

Sezóna 2021 Monster Energy Supercross dosáhla svého konečného cíle sezóny, který se nachází v Salt Lake City v Utahu. Šampionát se blíží a Cooper Webb vedl špičkovou třídu a soupeř Ken Roczen na druhém místě. Mezi dvěma jezdci první třídy je 16bodový rozdíl a my doufáme, že přijde na závěrečný závod sezóny, abychom zjistili, kdo se stane šampiónem. V měřené kvalifikaci jsme viděli, že Eli Tomac získal nejrychlejší kvalifikační čas. Očekávali jsme, že mistrovství 2020 bude fungovat dobře za podmínek, které poskytuje Salt Lake City, protože Eli má díky tréninkovým areálům v Coloradu spoustu zkušeností s tréninkem ve vysokých nadmořských výškách. Cooper Webb si také vedl velmi dobře a přistál na druhém místě. Jsme nadšeni, že vidíme bitvu mezi nejlepšími konkurenty ve třídě 450, a přejeme vám prsty, aby se šampionát dostal až do závěrečného závodu sezóny. Přejděte dolů a podívejte se, co se stane, když závody začínají, a zůstaňte naladěni na akci Motocross Action, když hlásíme veškeré pokrytí NAŽIVO ze Salt Lake City.

2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Travis Fant

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Trať měla většinou jednu linii, takže ti, kteří se dostali před smečku, z toho měli užitek.

Ken Roczen byl první na čáře holehot v Main Eventu 450, zatímco v balíčku byl pohřben soupeř Cooper Webb. Joey Savatgy a Marvin Musquin se honili na druhém a třetím místě, ale Joey Savatgy vyklouzl a zpomalil smečku. Jason Anderson a Coper Webb poté pronásledovali třetí a čtvrté místo a Malcolm Stewart pátý. Náskok Kena Roczena narostl na téměř tři sekundy před Marvinem Musquinem a zbývalo 16 minut. I přes svůj ošklivý pád v kvalifikaci jel dobře Chase Sexton, který seděl na šestém místě. Malcolm nabral na rychlosti díky whoopsu na Cooperu Webbovi a lapperi už začali hrát faktor a ještě jsme nebyli ani v polovině závodu. Ve zbývajících devíti minutách Cooper Webb přihrál Jasonovi Andersonovi.

Marvin poté začal uzavírat mezeru a Ken se před převrhnutím převrátil a klesl na páté místo. Cooper Webb začal uzavírat mezeru na Marvina Musquina, ale Marvin by se držel při zemi a nenechal Coopera zvítězit.

... dokud se nezřítil před hups.

Velká chyba Kena Roczena před tím, než ho whoops stál další vítězství v závodě.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Eli vyhraje druhý závod Heat.

Eli Tomac vedl druhý závod Heat s Malcolmem Stewartem a Dylanem Ferrandisem na druhém a třetím místě. Ken Roczen měl hrozný start, ale dokázal se probojovat až na čtvrté místo a sedět pět sekund za vůdcem. Ken Roczen se vydal kolem Ferrandise, zatímco Malcolm Stewart prudce zahrál za Eli Tomaca. Eli vyhraje druhý závod Heat.

19 976 Joshua Greco

Malcolm Stewart nenechal Eli Tomaca dýchat.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Cooper Webb popadl děrovku se svým týmovým kolegou, Marvin Musquin skončil druhý. Justin Barcia měl malou pilulku, ale zdálo se, že se jeho radiátor rozpadl a chrlil tekutinu všude. Aaron Plessinger běžel na třetím místě s Chase Setonem na čtvrtém místě. Na rozdíl od 250. let byly závody těsné, ale možnosti linek byly extrémně omezené, takže byla možná pouze jedna linka. Marvin Musquin sklouzl a klesl o několik pozic. Chase obešel Aarona, ale Cooper odešel s další výhrou Heat.