450 VÝSLEDKŮ HLAVNÍ AKCE | 2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 2

Premiérová třída je na stadionu Rice-Eccles naposledy, protože sezóna 2021 Monster Energy Supercross končí a korunuje vítěze. Cooper Webb je v současné době v obrovském vedení a pro vítězství v šampionátu by musel skončit na 19. nebo lépe poté, co Ken Roczen během víkendu před závodem udělal další katastrofální chybu. Můžete říci, že Cooper má toto vítězství v sáčku, ale stejně jako Kenovy dva tipy v této sezóně, Supercross může být někdy docela nepředvídatelný. Trať se na suchu ukázala být brutální a už po několika kolech vytvářela trhané vyjeté koleje. Očekáváme, že v době, kdy začnou Heats pro 450. léta, bude kurz docela překonaný, ale pravděpodobně to bude vypadat, jako by se právě dostal z ringu s Mikem Tysonem, než začne Main. Připravte si tedy ty poslední fantastické výběry, vanu popcornu a hodně štěstí těm, kteří si to prohlížejí na východním pobřeží, protože je to poslední kolo Supercrossu 2021. Posuňte se dolů a podívejte se na všechny akce, jak hlásíme všechny závody LIVE ze stadionu Rice-Eccles.

2021 SALT LAKE CITY SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

450 jezdců bylo po celý závod extrémně blízko.

Ken Roczen byl první na čáře holeshot s Marvinem Musquinem a Cooperem Webbem na druhém a třetím místě. Cooper rychle udělal krátkou práci svého týmového kolegu a posunul se na druhé místo. Chase Sexton začal jezdit na patách Cooperovi Webbovi, ale Marvin Musquin by předal Kenovu spoluhráčovi. Chase Sexton absolutně preletěl skrz hops, čímž předvedl Webba. Závody mezi třídou 450 byly šíleně těsné. Chase Sexton se pokusil o přihrávku na svého týmového kolegu Kena Roczena a o několik otoček později by byl úspěšný. V jedenácti minutách začal hrát kolo velký vliv. Tým Monster Energy Star Yamaha si udržel pátou až sedmou pozici. Po zbývajících osmi minutách začal Cooper Webb znovu uzavírat mezeru na Kena Roczena a narazil by na něj na druhé místo. Marvin následoval vedení svého spoluhráče a předal také Kennyho.

Ken Roczen pokračoval v propadávání smečky a umožnil tak Dylanovi Ferrandisovi a Malcolmovi Stewartovi projít. Zbývající čtyři a půl minuty začal Cooper Webb zaplňovat mezeru na Chase Sexton. Chase udělal chybu v zatáčce, což umožnilo Cooperovi uchopit vedení. Ken spadl na deváté místo a zbývaly dvě minuty. Cooper Webb by si domů odnesl další vítězství a šampionát 2021 450.

Instagram se načte v rozhraní.

Rychlost chase Sextona byla nad všemi ostatními ...

...ale byl to Cooper Webb, kdo by získal vítězství a šampionát.

VÝSLEDKY TEPLA 450

Aby Cooper vyhrál šampionát, musel by v Main skončit 19. nebo lepší.

Jason Anderson byl první, kdo se dělil s Cooperem Webbem a Aaronem Plessingerem, kteří následovali šíleně těsně za sebou. Justin Barcia seděl na čtvrtém místě a Chase Sexton na pátém. První tři se honili a nenechali se. Justin Barcia předal Chase Sextonovi čtvrté místo a pokračoval v uzavírání mezery na Aarona. Dylan Ferrandis dal poplatek za pozdní závod, když předjel Chase a uzavřel mezeru na Barcii. Chase znovu přihrál Ferrandisovi a visel blízko Justina Barcii. Jason Anderson vyhrál druhý závod Heat.