VÝSLEDKY RACE 450 2020 SALT LAKE CITY SUPERCROS ROUND 17 FINALE (AKTUALIZOVÁNO)

450 Championship podium 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-97

VÝSLEDKY RACE 450 2020 SALT LAKE CITY SUPERCROS ROUND 17 FINALE

Eli Tomac a Cooper Webb se chystají na poslední kolo sezóny Supercross 2020 v Salt Lake City v Utahu. Když slavíme Den otců, máme také tři šampiony, kteří dnes slaví po 17. kole na stadionu Rice-Eccles. Eli Tomac přichází do závodu s mohutným 22-bodovým náskokem nad Cooper Webb a potřebuje jen 19 nebo lepší skóre, aby dosáhl svého vůbec prvního šampionátu 450SX. Vypadá to, že Eli by měla mít tuto věc zabalenou, pokud nemá žádné nepředvídané problémy. Ať tak či onak, poslední 450 závodů Supercross roku bude zajímavé, protože Cooper Webb se snaží vydělat další výhru a vzít si bonusové peníze, které s ním budou, a ostatní jezdci jako Ken Roczen, Zach Osborne a Jason Anderson chtějí všichni skončit série s vítězstvím.

Pro 250 výsledků východ / západ klikněte zde.

CÍL 17 | 2020 SALT LAKE CITY SUPERCROSS PLNÉ POKRYTÍ

450 VÝSLEDKY HLAVNÍCH UDÁLOSTÍ

Zach Osborne 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-91Zach Osborne vyhrál svou první 450 hlavní událost, když Andersonovo křeslo spadlo v posledních kolech.

Dean Wilson, Jason Anderson a Zach Osborne byli od začátku dva až tři. Tomac byl zpět na 9. a Webb odešel ze startu. Ve třetím kole byl Webb až 12.. Anderson udělal přihrávku v 7. kole za vedení. Osborne se vteřinou probojoval kolem Wilsona, Benny Bloss byl čtvrtý. Malcolm Stewart a Tomac se pohybovali kolem Blossa. Roczen byl 8. a Webb 9. ve 14. kole. Zatímco byl v čele, Anderson seděl s několika koly, aby šel s Osbornem přímo na něj. Osborne udělal přihrávku do vedení na kole 22. Zach Osborne získal svůj první 450 hlavní turnaj, zatímco Tomac získal své první Supercross mistrovství na pátém místě. Tým Husqvarna zametl 450 stupňů vítězů.

450 VÝSLEDKŮ TEPELNÉHO ROZSAHU

Jason Anderson 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-96Jason Anderson vyhrál 450 závodů v prvním závodě.

Broc Tickle popadl dírku v prvním závodě o 450 závodů s Matinem Davalosem za sekundu, ale udělal rychlý průjezd. Jason Anderson se posunul na druhé místo s Cooper Webb na páté. Cooper se přesunul na třetí místo s Tickle. Anderson skončil přihrávkou na Davalose. Anderson zvítězil s Webbem druhý, Davalos třetí, Brayton čtvrtý, Tickle pátý, Wilson šestý, Plessinger sedmý.

450 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Ken Roczen 2020-Salt-Lake-City-Supercross-Round-17-105Ken Roczen vyhrál druhý závod 450 závodů.

Zach Osborne popadl díru, ale Ken Roczen se rychle posunul na první místo. Baggett byl třetí, Barcia čtvrtý, Tomac pátý a Reed šestý. Baggett udělal chybu v rytmické sekci, která ho posunula zpět na pátou. Barcia udělal chybu tím, že zaplnil velký rytmus a odešel z trati, když se k němu dostal Tomac. Ken Rcozen zvítězil ve svém závodě v teple, ale Osborne ho na konci téměř získal. Tomac byl třetí.