REM GLEN HELEN RACE REPORT: BAD NEWS! ČÍSLO 38 JE TOAST

SUBSCRIBEINTERNALPro zvětšení klikněte na obrázky

Fotografie Dan Alamangos, Debbi Tamietti a Jody Weisel

taftDTBradley Taft vyhrál 250 Pro třídu. Bradley má solidní podporu, která mu v budoucnu pomůže. Fotografie: Debbi Tamietti

40. závod motokrosové sezóny REM 2015 končí. Nevíme, jak často závodíte, ani to, zda vaše trať pořádá závody 40krát ročně, ale REM by držel 52 závodů roku, kdyby jim občas nevyrazil Glen Helen pro AMA National, USGP, 24 Hours of Glen Helen, série Lucas Oil Offroad Truck, Den ve špíně a další jednorázové akce. Pro závodníky, kteří by mohli závodit pouze 5 nebo 10krát ročně, se zdá být úžasný start 40 víkendů na startovní čáru úžasný. Pravidelní členové REM se vracejí pro další. Tento týden měl závod číslo 38 ze 40 - v sezóně 2015 zbývají jen dva. O tomto víkendu byla Glen Helen ve slepé uličce ve varování před větrem SoCal. Vzhledem k tomu, že poryvy foukaly rychlostí až 30 mil za hodinu, byli závodníci REM spokojeni s vědomím, že na rozdíl od boxů budou imunní vůči větru, jakmile budou na kolech v pohybu. Naštěstí je trať REM umístěna za několika velkými kopci a její rozložení běží buď s větrem, nebo do něj - nemusíte se bát žádných skoků příčného větru.

125 denisůDennis Stapleton (184) MXA jde dlouhou cestu, aby se dostal k Randy Skinnerovi (383) na cestě k vítězství Vet Pro. Fotografie: Jody Weisel

Velkými vítězi tohoto víkendu v REM byli Bradley Taft (250 Pro), Luther French (Over-50 Expert), Bob Rutten (Over-60 Expert), Cade Matherly (85 Expert / 250 Novice), Ralf Schmidt (Over-40 Intermediate) ), Robbie Carpenter (nad 50 let, středně pokročilý) a Syd Woods (nad 50 let, nováček).

125 beckerSloane Becker dává první dotek na přilbu otce před svou první motohodinou. Fotografie: Jody Weisel

125 markhallMark Hall (68) je pronásledován tímto drop-off Josh Fout (63). Značka je na jediném 2016 TM 450FI-MX v zemi. Vidíš bronzový disk za Markovým pravým kolenem? To je plynový uzávěr. Fotografie: Dan Alamangos

SUBSCRIBEINTERNAL

125 ruttenBob Rutten byl jeden z nejlepších závodních pouštních závodníků sedmdesátých let a vítěz Baja. Dnes pracuje na Ame grips v Las Vegas a o víkendech závodí REM. Bob získal vítězství nad 1970 odborníky nad Carlem Gazafym a Mikem Marionem. Fotografie: Dan Alamangos

125Portrét Randy Skinnera. Všimněte si, že vlajka je na poloviční stěžeň, protože Glen Helen je poblíž San Bernardina a sdílí smutek komunity. Pokud jde o zbytek fotografie, Randy s sebou přináší studovnu na stopu. Fotografie: Dan Alamangos

agostinoDTDaniel D'Agostino zametl oba motocykly třídy 450 Nováček. Fotografie: Debbi Tamietti

LUTHERdtLuther French krvácel žlutě, ale při první jízdě na svém novém 50SXF přešel na oranžovou a vyhrál třídu expert nad 450 let. Val Tamietti dojel celkově druhý na své první jízdě na svém novém KTM 350SXF. Fotografie: Debbi Tamietti

calhounDTBrian Calhoun šel 3-4 v mezistupně přes 40 na jeho dvoudobý tah Yamaha. Fotografie: Debbi Tamietti

125zacroesslerZac Roessler (127) vede průvodu ve třídě 85 nováčků. Fotografie: Jody Weisel

125ralfRalf Schmidt (73) vyhrál oba motocykly třídy Over-40 Intermediate na dvoudobém TM. Fotografie: Dan Alamangos

125 diskotékaV REM parlance to je Disco Dave (861) honící Hollywood (L7), ale pokud jste nálepkou pro vlastní jména, je to Dave Cincotta pronásledující Pashu Afshar. Fotografie: Dan Alamangos

V REM zůstaly v roce 2015 dva motokrosové závody - 12. prosince a 19. prosince. Další informace o REM naleznete na www.remsatmx.com