2021 SUPERCROS SEASON POINT STANDINGS PO ROUND 14

Ken Roczen 2021 Atlanta Supercross 2-9692

14. kolo je konečně u konce a závody, které jsme viděli, byly v naprostém kontrastu s prvním závodem v Atlantě v sezóně 2021 Monster Energy Supercross. Za prvé, počasí bylo suché a v dohledu nebyly žádné dešťové mraky. Zadruhé, trať mohla mít podobné rozložení jízdních pruhů, ale rytmus byl úplně jiný a směr trati byl převrácený. Když tedy závod začal, bylo to technické a blízké, ale ve vysoké rychlosti. Nejrychlejšími kvalifikátory byli Justin Cooper ve třídě 250 a Jason Anderson ve 450. letech. Cameron McAdoo a Justin Cooper oba zvítězili v divizi 250 West, zatímco Ken Roczen a Marvin Musquin vyhráli Heat Races třídy Premier. Když během Main Eventu spadly brány, byly závody akční a extrémně blízko. Přejděte dolů a podívejte se, co se stalo, když se rozběhly hlavní události, a kde sedí váš oblíbený jezdec v bodovacím šampionátu.

2021 ATLANTA SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Brian Converse a Travis Fant

450 BODŮ SUPERCROS PO ZEMĚ 14 ze 17

Cooper Webb 2021_Atlanta 2_Supercross-37Cooper Webb možná závod nevyhrál, ale stále si drží bodový náskok.

Ken Roczen popadl děrovku a Chase Sexton ho těsně sledoval. Cooper Webb se dostal do mixu, ale zaostal by o několik pozic, protože Chase Sexton a Jason Anderson přihrál. Justin Barcia se nakonec dostal kolem Coopera Webba a oba by si to vybojovali o čtvrté místo. Vedení Kena Roczena a Chase Sextona v závodě ještě vzrostlo, protože Cooper Webb měl plné ruce práce se zbytkem soutěže. Jason Anderson seděl na třetím místě a Justin Barcia na čtvrtém. Zbývají už jen dvě kola a Justin Barcia zablokoval Coopera Webba na zdi. Ken Roczen skončil na prvním místě, zatímco vedoucí bodů skončil až na šestém místě.

38 848 Joan Cros 1

Chase Sexton měl hladký závod a skončil na druhém místě.

250 ZÁPADNÍCH POBŘEŽÍ SUPERCROSS BODŮ PO 7. kole z 9

Cameron McAdoo 2021_Atlanta 2_Supercross-21Cameron McAdoo měl doslova drsnou jízdu v noci.

250 Main Event byl jedním z nejbláznivějších, okrajů vašich závodů o sedadla, které jsme viděli za dlouhou dobu. Když Main odstartoval, Nate Thrasher popadl děrovku, ale jeho týmový kolega Justin Cooper se ujal vedení. V polovině kola se Cameron plavil poté, co přeskočil jeden z rytmů do tváře mostního skoku, uzamkl nohy pomocí řídítek a po dopadu na zem ochabl. Byl zázrak, že vstal a ve skutečnosti se postavil zpět na bránu poté, co se rychle podíval lékařskou posádkou. 250 Main opět vzlétlo a tentokrát to byl Cameron McAdoo, který popadl děrovku. Pak Justin Cooper udělal rychlou přihrávku a zbytek by vedl závod. Cameron prošel kolem Nate Thrashera, který byl na druhém místě, ale byl to Hunter Lawrence, kdo by závod odnesl 3 / 4s. Justin Cooper vyhrál Main Event s Hunterem Lawrencem a Cameron McAdoo na druhém a třetím místě.