2023 SUPERCROSS BODOVÝCH STOJANŮ (PO 4. kole ze 17)

Houston Supercross je zabalený a s ním přišly intenzivní bitvy v obou třídách. 450 byla vzrušující jako vždy a se zavedením třídy 250 East Coast jsme byli rozhodně nadšeni, že jsme byli svědky čerstvé soupisky 250 mladých i starých sportovců. Zatímco šampionát stál před Houstonem, Eli Tomac zůstal na červené desce navzdory děsivému výstupu na Anaheim 2. Tato havárie se však neobešla bez následků, protože mezera na vedení se zmenšila, což pomohlo jak Chase Sextonovi, tak Cooperu Webbovi. Přejděte níže a získejte stručný přehled toho, co se stalo v Houstonu, a nezapomeňte se podívat na naše výsledky závodů, kde najdete všechny podrobnosti o závodech.

Přejděte níže a podívejte se na bodové pořadí sezóny 2023 Supercross po 4. kole ze 17, které představil Thor Mx.

2023 HOUSTON SUPERCROS | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

450 BODŮ V TŘÍDĚ (PO 4. KOLE Z 17)

450 Main začal intenzivně, ale červená vlajka znovu zahájila bitvu.

Když závod začal, boj o první byl extrémně napínavý, Tomac vedl pole a Aaron Plessinger visel na druhém místě. To by se všechno změnilo, když by Dylan Ferrandis měl na konci výkřiků obrovskou havárii, narazil do zadní části Kena Roczena a narazil mu hlavou o zem. Dylan by odešel s nákrčníkem, ale naštěstí byl schopen vstát a dojít k medikovi.

Závod začal znovu s Eli v čele a tak to zůstane po zbytek noci. Chase Sexton byl jediný, kdo dokázal držet krok, ale písek ho zadržel.

Eli by vyhrál další Main Event a navýšil vedení šampionátu ještě dále.

29 140 Alex Ray 2

Chaseovou Achillovou patou byla písečná část, kde se Eli dařilo.

Doufáme, že Dylan Ferrandis je v pořádku.

250 POŘADÍ VÝCHODNÍ TŘÍDY (PO 1. KOLE Z 10)

Hunter Lawrence vyhrál první Main Event šampionátu East Coast poté, co trénoval nákladní dopravu s hrstkou tufových bloků. Po této události netrvalo dlouho a probojoval se k prvnímu. Jakkoliv se Hunterova rasa stala nezajímavou, rozhodně to nebylo stejné s celým polem 250 za ním.

Nárazy vlevo a vpravo by měly za následek, že Max Anstie skončil na druhém místě a Jordon Smith získal působivé třetí místo poté, co hrál v písku. A nezapomněli jsme zmínit, kdo skončil čtvrtý? Ach jo, to by byl Haiden Deegan, který ještě před týdnem závodil ve třídě futures.

Ve skutečnosti nováčci, kteří tento víkend závodili, zajeli neuvěřitelně působivě. Chance Hymas skončil osmý, Talon Hawkins jedenáctý a Tom Vialle málem utekl s pódiem, nebýt chyby, a skončil sedmý.