THOMAS KJER OLSEN VÍTĚZÍ VELKÝ PRIX MANTOVA # 1 S 250-2

Thomas Kjer Olsen dosud nezažil skvělý rok (z 18 dosavadních potenciálních skóre moto v roce 2020 má dvě 4., 3 a 1. sekundu a jednu sekundu), ale výhra na Mantově č. 9 rozjasní jeho výhled na zbývajících XNUMX závodů.

Tom Vialle měl špatné druhé moto, ale díky jeho prvnímu vítězství v moto byl den snesitelný.

Ben Watson získal na Mantově # 250 své vůbec první pódium 1 GP.

Isak Gifting absolvoval doplňkovou jízdu pro tým GasGas 250 poté, co byli zraněni jejich původní jezdci. Ve své první GP dojel celkově impozantní 10. místo.

10. Isak Gifting (Gas)… 9-10
Další poznámky: 11. Alberto Forato (Hus); 12. Mathys Boisrame (Kaw); 13. Alvin Ostlund (Hon); 14. Mikkel Haarup (Kaw); 15. Bailey Malkiewicz (Hon); 17. Kevin Horgmo (KTM); 18. Ruben Fernandez (Yam); 19. Bas Vaessen (KTM); 21. Nathan Crawford (Hon); 32. Jan Pancar (KTM).

Jago Geerts měla skvělou příležitost překonat mezeru na vedoucího bodu Toma Vialleho, když měl Vialle problémy v moto dva a skončil 14. Bohužel Geerts 11-8 den byl o tři místa horší než Vialle v celkovém pořadí Mantova # 1. Geerts nyní zaostává o 30 bodů.

Thomas Kjer Olsen je nyní šestý v bodech.