2021 VYSOKÁ BODOVÁ NÁRODNÍ ZPRÁVA O ZÁVODECH: ZRANĚNÍ SEZNAMU, ROZVRH TV

2021 VYSOKÁ BODOVÁ NÁRODNÍ PŘEDPRÁVNÍ ZPRÁVA: GNCC STAR KAILUB RUSSELL, ABY VYDĚLAL 250 DEBUT

Sezóna 2021 Pro Motocross si razí cestu na High Point Raceway na Mt. Morris, Pensylvánie, pro třetí kolo série. Třída 450 nás drží na okraji našich sedadel jako bitva top 10 po celých 30 minut plus dvě kola. Od této chvíle vede Ken Roczen špičkovou třídu po skvělém výkonu v Thunder Valley, kde se kvalifikoval nejrychleji a vyhrál oba Motos. Ve třídě 250 se Justin Cooper chytil celkově, ale byl to Jett Lawrence, který se dostal na vrchol žebříčku bodů s náskokem deseti bodů před zbytkem soutěže.

2021 NÁRODNÍ VYSOKÝ BOD PLNÉ POKRYTÍ

KAILUB RUSSELL VYDĚLÁVÁNÍ 250 DEBUTŮ V ROCE 2021 VYSOKÝM BODEM

KAILUB RUSSELL 2021 AMA NationalsKailub Russell se překvapivě vzpamatoval ze zlomené čelisti a žeber. Je připraven závodit se zbytkem Nationals ve třídě 250 po boku Maxe Vohlanda z Red Bull KTM.

Je překvapivé, že jezdec Red Bull KTM Kailub Russell se vrátil ze svých brutálních poranění čelistí a žeber a má tuto sobotu debutovat ve třídě 250 na High Point National. Ve věku 2021 let je Russell známý svými znalostmi GNCC, ale ve skutečnosti už dříve závodil s AMA National a vedl si mimořádně dobře! Kailub se ukázal na extrémně blátivém Unadilla National 31 a v první jízdě získal impozantní šesté místo. Bohužel havaroval a poranil si rameno v moto dva a nebyl schopen soutěžit v Budds Creek nebo Ironman, posledních dvou závodech sezóny.

Nyní, po odchodu z GNCC v roce 2020, je Kailub nadšený z debutu 250. Byl by otvírákem sezóny Fox Raceway, ale bohužel pád na stejné trati při dubnových testech s týmem Red Bull KTM ho vrátil zpět. Vysvětlil srážku: "Ztratil jsem přední část těsně předtím, než tento velký válec a moje spojková ruka spadly z kola a whisky škrtil jasně do plotu." Russell pokračoval, "Dokud nedorazila sanitka, byl jsem v bezvědomí, diagnostikovali mi 3 zlomená žebra a zlomenou čelist." (Což je nyní kabelové zavřené.)

Zranění Kailub Russell 2021Kailub Russell sdílel tyto fotografie na instagramu po svém vraku.

Kailub Russell je žijící legenda pocházející z offroadové scény GNCC s 8-šampionátem, která se jmenuje v prvotřídní třídě. Kailub oznámil svůj odchod z GNCC závodění v roce 2020, ale nezavřel dveře před závodem navždy. Ve věku 31 let přechází Kailub na motokros, aby bojoval o léto proti nastupující generaci. Jeremy Martin (který je nyní zraněn) je považován za jednoho z veteránů třídy a je mu 28 let. Kailub Russell je držitelem rekordu všech dob GNCC s celkovým počtem 67 vítězství a osmi po sobě jdoucích titulů v sérii, kromě nesčetných ocenění v terénní disciplíně.

KEN ROCZEN VEDE PREMIER CLASS

Ken Roczen byl celý den v Thunder Valley neuvěřitelně silný.

V minulých letech předvedl Ken Roczen na začátku dne neuvěřitelně silný výkon, zatímco během závodů pomalu odpadával. V Thunder Valley to prostě tak nebylo, protože Ken se ráno kvalifikoval nejrychleji a pokračoval v vítězství v obou motosázkách v první třídě. Abychom udrželi závody na blízku, držíme si palce, že to není podobný scénář jako v minulé sezóně 2021 Supercross, kde Ken na začátku sezóny vyskočil na vrchol žebříčku, ale chyby by umožnily Cooperovi Webbovi dělat průkazy. Zatímco Ken a Dylan ovládli 450, jsme zvědaví, co se děje s mnoha nejlepšími jezdci, jako jsou Webb, Tomac a další, protože se snažili držet krok s prvními pěti.

ZASKOČTE ZÁKON S ČERVENOU DESKOU

Mladý jezdec Hondy se bude držet své červené desky směřující na Mt. Morris.

Jeremy Martin a Jett Lawrence směřovali do druhého kola sezóny a dělali si červenou ránu v honbě za body. Bohužel pro Jeremyho a jeho bratra Alexe Martina měli oba nárazník, který je vyloučil z předvídatelné sezóny. Jeremy Martin vyhrál první motto Thunder Valley, ale byl to Jett Lawrence, kdo chytil druhé moto vítězství. Na konci dne zaznamenal Justin Cooper skóre 2: 2, aby získal celkové vítězství, ale byl to 17letý hráč, který odešel s červenou deskou.

ZRANĚNÝ SEZNAM:

JASON ANDERSON | Zlomená ruka

Špatné vystoupení v praxi by mělo za následek zlomenou ruku. Není jisté, kdy se vrátí.

JEREMY MARTIN | ZLOMENÝ ZÁPĚST

Pád druhého mota v Thunder Valley by znovu nastartoval zranění, které se Jeremy snažil uzdravit.

ALEX MARTIN | ZLOMENÁ RUKA

K jedné z nejkrutějších havárií v sezóně 2021 došlo, když Alex Martin přistál na slabém místě mířícím dolů na mohutný kopec Thunder Valley, vykolejil Troll Train a nechal jednoho z našich oblíbených 250 veterinářů zraněných a mimo sezónu.

CAMERON MCADOO | ZLOMENÁ TIBIE

31. Cameron McAdoo byl vyřazen z provozu po velmi nešťastné havárii během druhého závodu na Fox Raceway, zlomil si horní část holenní kosti a vytáhl ACL. Cameron již zahájil chirurgický a hojivý proces a my doufáme, že ho uvidíme zpět na trati.

VYSOKÁ BODOVÁ TRACK MAPA

High Point je pěkně klikatá trať na okruhu 2021, na které jsme od roku 2019 nebyli.