2018 MUDDY CREEK NATIONAL POTVRZENÍ

Fotografie od Briana Converse.Ken Roczen popadne první motocykl v Muddy Creek.

Páté kolo mistrovství světa v motokrosu Lucas Oil Pro v roce 2018 se konalo v Muddy Creek v Tennessee. V kategorii 250 byl poprvé vítěz, Jeremy Martin zlomil obratle a Eli Tomac měl konkurenci. Vzhledem k tomu, že se série plně přesunula na východ, znamenalo to, že podmínky na trati se drasticky liší od obvyklého „suchého kalifornského stylu“, na který jsou většina jezdců zvyklí. Podmínky tohoto dne byly mírně vlhké a zatažené vlhkým kartáčem. 250 powerhouse Aaron Plessinger se snažil rozšířit svůj bodový náskok, zatímco 450 uchazeč Eli Tomac se chtěl vrátit ke své sérii vítězů. Zde je den, kdy se zlomil den.

Justin Cooper absolutně dominoval kvalifikace ve třídě 250 téměř dvě celé sekundy.

A jak se očekávalo, Eli Tomac udělal to samé ve třídě 450.

Jimmy Decotis RM-Z250 2018 MUDDY CREEK NATIONAL-4350Jimmy Decotis se vrátil k závodění v Muddy Creek.

Roger DecosterPalec nahoru od "The Man" Roger DeCoster a některé seriózní pohledy od Frankie Latham.

Eli Tomac KX450F 2018 MUDDY CREEK NATIONAL-1963Jeden z našich nejoblíbenějších strojů v boxech, tovární monster Energy Kawasaki KX450F od Eli Tomac.

Alex Ray Justin Barcia 2018 MUDDY CREEK NATIONAL-1909Factory Yamaha dala Alexovi Rayovi (doplněk pro Cooper Webb) příležitost závodit se svým rodným městem na továrním kole.

FanouškůFanoušci přišli ze širokého okolí, aby byli svědky všech akcí.

Dva tahyByli jsme svědky dalšího 125 dvoutaktního závodu v National. Jak nás ten zvuk vrací zpět. Ezra Hastings (51) vyhrál 3000 $ plus bonus 500 $ dělení.

Joey SavatgyNárodní hymna je velká část závodění. Joey Savatgy vzdává úctu vlajce, než zahodí bránu pro prvních 250 moto dne.

250 Start Muddy CreekPoté, co se 30sekundová deska otočila, nastal čas jít.

Austin ForknerAustin Forkner překročil hranici 5 v 250 Moto 1.

Rj HampshireRJ Hampshire podařilo se dohromady skvělý start a skončil na 4. místě.

Shane McElrathShane McElrath měl nějaký hlavní tlak od RJ Hampshire, ale on držel jej pryč pro 3. v moto jeden.

Justin CooperJustin Cooper v poslední době přibíjel jeho začátky. Běžel na vteřině celou první moto.

Jeremy MartinJeremy Martin dohromady úžasný výkon a ovládl prvních 250 Moto. Umístil se na 1. místě. Bohužel bychom ho v Moto 2 moc neviděli kvůli a první zatáček. Byl by DNF a byl převezen do nemocnice.

22. Hayden Melross (Yam)

Justin HillNyní až do 450 let. Justin Hill trpělivě čekal na spadnutí brány.

450 start bahnitý potokA jakmile to kleslo, byl to každý muž pro sebe.

Marvin MusquinMarvin Musquin měl nejhorší štěstí ve hře 450 Moto 1. Sjel na jedno kolo a způsobil, že musel trochu tvrději pracovat. Skončil na 5. místě.

Blake BaggettBlake Baggett překročil hranici ve 4. místě.

Ken RoczenKen Roczen aka „Jurassic Ken“ jako obvykle skvěle rozběhl a dokázal skončit na 3. místě.

Justin BarciaJustin Barcia v prvním motocyklu dobře gelovala s tratí a překonala linii.

Eli TomacEli Tomac má další dominantní výkon pro 1. místo v moto.

22. Jeremy Hand (Hon)

Cameron mcadooCameron McAdoo zaostřování před finálovými 250 moto dne.

Jordon SmithJordon Smith šel 7-6 na 5. celkově.

Alex MartinDěrovačka šla do Alex Martin. Podařilo se mu vést celý závod, dokud nešel dolů se dvěma koly. Skončil s 12-3 na 4.

ChasE SextonChase Sexton také držel jeho číslo v dohledu. Umístil 8-4 na celkově 3. místo.

Dylan FerrandisDylan Ferrandis vydělával na Martinově neštěstí a vyhrál moto dva. Ale celkově jel celkem 11-1.

Shane McElrathA byl to obrovský den Shane McElrath, protože to bylo jeho první celkové venkovní vítězství v kariéře, Shane vyhrál 3: 1.

22. James Weeks (Yam) 27. – 18

PHIL NICOLETTIPhil Nicoletti si svou novou jízdu v poslední době opravdu užívá.

Blake BaggettBlake Baggett má rychlost, prostě potřebuje start. Ve třídě 4 se umístil na 5. místě celkově na 5. místě.

Ken RoczenKen Roczen na druhé straně ví, jak začít. Celkově postoupil 3-4. Vedl však několik kol.

Marvin MusquinMarvin Musquin vyhrál 450 Moto 2. Ale se svým 5. v Moto 1 skončil s 5-1 na 3.

Justin BarciaJustin Barcia celý den zůstal stálý a dal mu vše, co měl. Celkově šel celkově 2-2.

Eli TomacNakonec to však bylo Eli Tomacvyhrát. A špatný začátek mu nechal spoustu práce. Ale s 1-3 to stačilo na vítězství.