2020 SUPERCROS SAN DIEGO | 450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTÍ (AKTUALIZOVÁNO)

2020 SUPERCROS SAN DIEGO | VÝSLEDKY HLAVNÍCH UDÁLOSTÍ 450

Projekt Supercross v San Diegu 2020 je kolem šestého ročníku sezóny Monster Energy Supercross 2020 a všichni jezdci jsou vystřeleni a připraveni dokončit úvodní kola na západním pobřeží silně před tím, než série příští víkend zamíří na východ k Tampě na Floridě. Ken Roczen přichází s bodovým vedením ve třídě 450, zatímco Eli Tomac je na druhém místě a Justin Barcia je třetí. Cooper Webb také přichází na SD SX, který se zahřívá velkou noc v Oaklandu, kde prošel Kenem Roczenem v posledním rohu závodu.

2020 SUPERCROS SAN DIEGO | PLNÉ POKRYTÍ

Klikněte zde pro 250 výsledků závodu.

450 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Cooper Webb, Adam Cianciarulo a Blake Baggett si po závodě potřásli rukama.

Blake Baggett popadl díru, ale nedokázal se jí držet. Cooper Webb převzal vedení s Cianciarulem druhý vteřina. Pak Adam odstrčil Coopera z cesty a velká agresivní síla se pohybovala v tahu před houpáním. Cooper s ním vstal vedle sebe v další sekci, ale Adam ho dokázal zadržet. Aaron Plessinger utekl na třetím místě brzy a rychle se držel tempa s Webbem. Baggett byl čtvrtý, Stewartův pátý, Barcia šestý, Roczen sedmý a Tomac osmý. Jason Anderson odhodil Braytona z trati před rytmickou sekcí a Brayton nebyl šťastný. Skočil zpět na trať a okamžitě sundal Andersona do dalšího rohu. Aaron Plessinger sestoupil v rohu, než křičel a všichni bezprostředně za ním se posunuli nahoru. Roczen a Tomac byli stále šesté a sedmé, s 13 minutami zbývajícími v závodě a blok Eli Tomac předal Kenovi, aby se zmocnil své pozice. Cooper Webb pokračoval ve stopování Cianciarula, protože trať byla stále úhlednější. Justin Barcia a Eli Tomac se střídavě blokovali kolem sebe a dali pozor na davy v boji o čtvrté. Po dvou minutách odešel Cooper Webb pro vedení Cianciarulo pro vedení a pokračoval vyhrát závod.

22 71 Ryan Řecko

Adam Cianciarulo tvrdě bojoval o druhé místo v San Diegu.

Ken Roczen skončil na šestém místě v San Diegu.

VÝSLEDKY 450 LCQ

Benny Bloss vyhrál 450 LCQ.

Benny Bloss se dostal do vedení brzy a odhlásil se na 450 LCQ, zatímco Jason Clermont tvrdě bojoval s Kyleem Chisholmem na druhém místě, předával ho tam a zpět, až nakonec Chisholm dokázal zajistit místo. Poté Clermont vydržel na třetím místě, zatímco Alex Ray skončil na čtvrtém místě a popadl konečné místo přenosu.

450 VÝSLEDKŮ TEPELNÉHO MÍSTA

Justin Brayton je silný v řevech a dnes večer mu v San Diegu hodně pomáhá.

Adam Cianciarulo popadl díru a vedl ve druhém závodě 450 Heat s Blakem Baggettem na druhém místě, ale Justin Brayton byl schopen obejít Blaka brzy a zdědit druhé místo. Jason Anderson zjistil, že bojuje s Deanem Wilsonem se svým spoluhráčem kolem pěti míst na začátku závodu. Jason se k němu přiblížil a začal chytat Baggetta a Braytona, aby bojovali o sekundu, zatímco Adam vytáhl vedení ve skupině. Jason Anderson dobře využil roh zatáčky a obešel Blake Baggetta, ale hned poté, co se dostal kolem, jeho kolo začalo mít problémy a Anderson začal ztrácet pozice v posledním kole. Jason dokázal kulhat na kole na cílovou čáru, aniž by skákal žádné trojice, aby dojel na páté.