2021 VIDEO NA ZÁZNAMU IRONMAN NATIONAL MOTOCROSS RECAP: KONEČNĚ SE ZOBRAZUJE „REAL ELI TOMAC“

Fanoušci motokrosu se nakonec dočkali návratu Eli Tomaca a Coopera Webba na vzhled jejich někdejšího já. Ironman byl první 450 AMA National, který Eli Tomac vyhrál v sezóně 2021, a bylo to vůbec první pódiové vystoupení Cooper Webba. Dvěma závodům hvězd 10 trvalo, než konečně měly zásadní dopad na výsledek národního motokrosu AMA - a udělali to s odvahou a odvahou. Webb, kterému se v poslední době daří dobře, aby s postupem motos odezněl, ve skutečnosti prošel Dylanem Ferrandisem v prvním kole motocyklu dva a po zbytek moto zůstal v těsném kontaktu. Pokud jde o Eli Tomaca, jel jako, troufáme si to říci, Eli Tomac. Nabíjel z pádu brány v obou motech, ale zvláště silný byl v moto dva. Jedinou skvrnou na obnově Tomaca a Webba je, že pole 450 bylo oslabeno zraněními a nemocemi, takže po čtvrtém místě neproběhla žádná soutěž světové třídy jako Plessinger, Wilson, Anstie, Barcia, Osborne, Cianciarulo, Anderson, Craig a Musquin odsunuta mimo závod v 10. závodě série 12 závodů.

250 National byla show Jett Lawrence, zvláště poté, co Jeremy Martin havaroval a zlomil si již zraněné levé zápěstí v posledním kole motocyklu - zatímco pronásledoval Lawrence. Martin ale nebyl v honbě za titulem od druhého kola, kde si poranil stejné zápěstí, jaké zlomil o osm závodů později. Skutečným uchazečem o Jett Lawrence byl Justin Cooper, ale druhý týden v řadě byl Cooper jen divákem na čtvrtém místě, protože Joe Shimoda obsadil druhé místo. Lawrence, nyní vede 250 honičku za titulem o 11 bodů a zbývají dva závody.

Ironman National 2021národní šampionát motokrosucooper webbDylan ferrandisELI TOMACJeremy MartinJett Lawrencejustin coopermotokrosmxa