2021 SUPERCROS SEASON POINT STANDINGS PO ROUND 1

2020 SUPERCROS POINT STANDINGS PO ZEMĚ 1

Po vzrušující noci závodů v Houstonu přišly body pro závodníky Supercross 2021. Mnoho věcí bylo nejistých, směřujících do prvního kola sezóny 2021, ale jedna věc, kterou jsme nečekali, byla, jak úžasné bude závodění. Ve třídě 250 Christian Craig téměř dominoval celou noc, nejen že měl nejrychlejší kvalifikační čas ze všech celou noc, ale poté vyhrál zbytek závodu a hlavní závod se značným náskokem po zbytek soutěže. A pak pro Justina Barciu, jezdce, o kterém mnozí pravděpodobně měli pochybnosti, protože byl nejen na nové jízdě, ale také proto, že díky Troy Lee Designs a RedBull stáhli falešné vítězství z Anaheimu. Poprvé za 25 let se Justinovi Barcii ve skutečnosti podařilo jít na tři rašeliny a vyhrát tři otvírače sezóny v řadě, které umlčily kritiky.

2021 HOUSTON SUPERCROSS 1 | PLNÉ POKRYTÍ

450 SUPERCROSS BODŮ 1. KOLO ze 17

Ken Roczen by seděl na druhém místě v honbě za body.

Po vstupu do Houstonu 1 v sezóně Supercross 2021 byla většina třídy 450 po své načasované kvalifikaci extrémně blízko a první až 20. jezdec seděl mezi sebou jen 2 sekundy. Časy na kolo byly ve srovnání s mnoha tratěmi krátké, ale netušili jsme, že závodění bude tak blízko. Poté, co Ken Roczen vyhrál svůj závod s teplem a Zach Osborne zvítězil v jeho závodě, jsme seděli vzrušení nadšení pro noční show a nebylo to nic jiného než hrana vašeho závodu. Justin Barcia a Ken Roczen seděli před celým závodem, zatímco Ken se pokusil o několik přihrávek, ale nemohl uspět, což vedlo k tomu, že Justin byl první, Ken druhý a 25 Marvin Musquin třetí.

21 28 Brandon Hartranft 2

Marvin Musquin jezdil velmi důsledně celou noc, což vedlo k tomu, že seděl na třetím místě.

250 VÝCHODNÍCH SUPERCROSS BODŮ 1. KOLO ze 9

Christian Craig chtěl v otvíráku Houstonu udělat silný dojem a vyhrál svou první hlavní událost po více než pěti letech.

Jedním z jezdců, který je často přehlížen, je skromný Christian Craig. Christian uvedl, že má mnoho pochybností o tom, zda stále má svou rychlost. Poté, co zaznamenal nejrychlejší kvalifikační čas dne, zvítězil v rozjížďce a poté dal mezeru mezi sebou a druhým místem v hlavní události, Christian dal najevo, že je tu, aby závodil a vyhrál. Austin Forkner také uvedl, že to byl jeho rok, kdy se to stalo ve třídě 250, a skóroval působivé druhé místo, za nímž byl Colt Nichols, který seděl na třetím místě za noc. Tento seznam východního pobřeží může být jedním z nejzajímavějších období v nedávné paměti a my jsme všichni za to, protože na dobrých závodech není nic špatného.