2021 SUPERCROS SEASON POINT STANDINGS PO ROUND 12

Triplehead, který se koná na stadionu AT&T, je konečně u konce, když jezdci a týmy dokončují svůj pobyt a připravují se na kola Atlanty. Když jsme mířili do dvanáctého kola, všimli jsme si, že trať je kolem typické délky normální trati Supercross s normálními rytmickými úseky. Bylo však několik jezdců, kteří objevili několik příležitostí ke skoku, které by mohly být spořiči času. V kvalifikaci byl Justin Cooper opět nejrychlejším kvalifikantem ze západních 250. let. Ken Roczen byl nejrychlejším kvalifikantem v premiérové ​​třídě a jel téměř o půl sekundy rychleji než druhé místo.

V prvním závodě Heat 250. Let se Jarrett Frye chytil děrování, aby se vyhnul hromadnému hromadění mezi Mitchellem Harrisonem, Jordonem Smithem a Garrettem Marchbankem. Byl to však Cameron McAdoo, kdo by se dostal mezi jezdce Star Yamaha a vyhrál první závod Heat. Ve druhém závodě Heat Justin Cooper popadl děrovku a vyhrál celý závod. Pro třídu 450 to byl Justin Barcia, kdo chytil holehot, ale ne tak dlouho, jak Eli Tomac o pár kol později přihrávku vyhrál a vyhrál. Ve druhém rozjížďce 450 Heat se Cooper Webb chytil děrování se spoluhráči Kenem Roczenem a Chase Sextonem hned za nimi. Ken předal Cooperovi jednu z rytmických sekcí, přičemž Chase sledoval 94 v posledním kole a v tomto procesu srazil Coopera Webba. Když padla brána Main Eventu a závod se rozběhl, všechno se zvrtlo. Přejděte dolů a zjistěte, co se stalo a kde všichni sedí v lovu bodů.

Fotografie od Briana Converse

450 BODŮ SUPERCROS PO ZEMĚ 12 ze 17

Mezi Kenem Roczenem a Cooperem Webbem to bylo šíleně těsné.

Byl to Ken Roczen, kdo se ujal vedení v Main Eventu 450 a povedl celý závod až do zbývajících 6 kol. Cooper Webb by přehnal horko, udělal pokusy o přihrávku na Kena Roczena a nakonec ho vytlačil soupeř. Ti dva šli sem a tam, ale Kenovy malé chyby umožnily Cooperovi vyhrát. V Maine šli Eli Tomac a Justin Barcia sem a tam, ale byl to Eli, kdo se nejprve dostal přes dámu. Nyní Cooper vede v honbě za body o 15 bodů. Pokud se chce Ken dostat zpět do vedení bodů, zbývá mu pouze 5 závodů.