2021 SUPERCROS SEASON POINT STANDINGS PO ROUND 8

Osmé kolo sezóny 2021 Monster Energy Supercross konečně skončilo a nezklamalo! Den předtím Florida zažila velké množství deště, ale v době, kdy byl den závodu, trať vyschla, obloha byla modrá a jezdci byli připraveni závodit. Když jsme šli do kvalifikace, viděli jsme obvyklou zkoušku, když došlo na třídu 450. Každý jezdec si střídal pozice, a když dáma letěla, Jason Anderson se držel nejrychlejšího celkového času dne. Od prvního do 20. místa dělily jezdce jen čtyři sekundy. Ale ještě víc jsme chtěli vidět, jak dobře si vede třída 250 West Coast, protože 8. kolo znamenalo debut West 250s. Jezdci veteránů jako Justin Cooper, Jeremy Martin, Cameron McAdoo a další byli podle očekávání rychlí, ale byli jsme překvapeni, jak dobře si někteří nováčci vedli. Seth Hammaker byl možná v kvalifikaci skupiny B, ale nováček 250 se kvalifikoval na druhém místě nejrychleji ze všech jezdců. 9. kolo by také znamenalo bitvu mezi 250 týmy lupičů, protože týmy jako JMC Husqvarna, AJE Motorsports a Club MX budou soutěžit proti sobě. Přejděte dolů a uvidíte, co se stalo, když padla brána a závodníci bojovali o mistrovství.

2021 ORLANDO SUPERCROSS 2 | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie Travise Fanta a Briana Converse

450 BODŮ SUPERCROS PO ZEMĚ 8 ze 17

Věci začínají být opravdu zajímavé v honbě za body třídy 450.

V první rozjížďce Ken popadl první náskok a jel svůj vlastní závod, zatímco jeho soupeř Cooper Webb měl špatný start a dostal se z balíčku na čtvrté místo. Ken by si zajistil první místo v první rozjížďce, následovaný Adamem Cianciarulem a Martinem Davalosem. Ve druhé rozjížďce se Broc Tickle chytil holehotu, ale ve druhé zatáčce se ujal vedení Marvin Musquin. Marvin vedl celý závod až do posledního kola, kde Jason Anderson skončil s hrami a vyměňoval barvy s jezdcem KTM. Marvin šel dolů a Jason vyhrál druhou rozjížďku.

Když začal Main Event, Justin Barcia chytil rozstřel s Adamem Cianciarulem, Cooperem Webbem a Marvinem Musquinem hned za ním. V druhé zatáčce se Adam chytil vedení a chvíli se držel na prvním místě, než se dostal kolem Webba a přešel přes mříže a narazil do strmého nářku. Ken měl hrozný start a seděl až do 13 ... Držák červeného štítku se dostal až na čtvrté místo v boji s Eli Tomacem a Justinem Barciou, ale pro 94 bylo příliš pozdě na umístění na stupních vítězů. Cooper Webb skončil první a poté seděl jen šest bodů od vůdce Kena Roczena.

32 44 Tyler Bowers 1

Cooper Webb obrátil přídavné spalování na vysoký okruh do osmého kola.

250 VÝCHODNÍCH POBŘEŽÍ SUPERCROSS BODŮ PO 1. kole z 9

Mega soupiska společnosti Star Yamaha ukazuje svoji sílu teprve po 8. kole.

V prvním závodě s teplem by Seth Hammaker popadl díru a vedl většinu závodu. Cameron McAdoo měl ale svého spoluhráče jiné plány a udělal čistou přihrávku. Cameron by nejdříve překročil dámu a druhý jeho týmový kolega. Ve druhém rozjížďce by Jeremy Martin téměř vedl celý závod a ve zbývající části soutěže zvítězil o několik sekund.

Když brána hlavní události poklesla, nikdo nečekal, že nastane chaos. Justin Cooper by chytil děr po boku Jace Owena, ale vzadu Jeremy Martin nedokázal udělat double a dopadl na něj Stilez Robertson. Pak se Martin Martin zhroutil a nějak se dostal do sekce whoops, než se tam vůdci dostali. Lékařská posádka Alpinestars narazila na trať a Cameron McAdoo nezastavil a narazil do jednoho z nich. Závod by dostal červenou vlajku a restartoval by se. Pokud byste si mysleli, že to byl konec havárií, mýlili byste se. Main Event odstartoval a Justin Cooper se znovu chytil holehot, vedl a vyhrál závod. A teď ke skutečné akci. Jordon Smith by havaroval na konci sekce whoops a šel hlavou do dvojitého následování. Seth Hammaker sestoupil poté, co narazil do zadní části Garrett Marchbanks. Mitchell Harrison přešel přes mříže přes berm a na druhou stranu. Jarrett Frye spadl, což vedlo k uvíznutí kabelu mikrofonu v zadním kole. V posledním kole vletěl jezdec ClubMX do jednoho ze žlutých pólů Leader a narazil do země. A to se nepočítá ani havárie, ke kterým došlo před Hlavní!

Řekli jsme, že jsme zklamáni tím, jak došlo k mým nehodám a zraněním na východním pobřeží, ale možná jsme pohltili Západ.