2022 MINNEAPOLIS SUPERCROSS // 250 VÝSLEDKŮ HLAVNÍCH UDÁLOSTÍ

Nastal čas, kdy konečně uvidíme, jak se 250 East Coast staví čelem ke své šanci získat cenné body v šampionátu. V kvalifikaci to byl Austin Forkner, kdo si vybojoval první místo v kvalifikačním trůnu, když porazil Jeremyho Martina, který seděl na druhém místě, a Leviho Kitchena, který teprve začíná svou profesionální kariéru. Jsme velmi nadšeni, když vidíme, jak spadla brána po mlýnku na maso, což byla série West Coast, kde bylo zjištěno, že 90 % továrního pole bylo odvezeno záchranáři. Nyní s plným seznamem je pole seskupené, přičemž první až 30. místo dělí pouhé 3 sekundy.

Přejděte tedy níže a zjistěte, kam se jezdci umístí, když brána spadne.

2022 SUPERKRO MINNEAPOLIS | PLNÉ POKRYTÍ

Fotografie od Briana Converse

250 HLAVNÍ VÝSLEDKY UDÁLOSTI

Austin Forkner rychle vyjel z brány, ale poté, co Jett urval vedení, nebyl schopen jezdce Hondy dohnat.

Austin Forkner rychle překonal čáru holeshot jako první s Jett Lawrence a Cameron McAdoo bok po boku. Po jednom kole se Jett Lawrence ujal vedení z Austinu poté, co v bermě vytěsnil místo pro Austinovo kolo. Max Vohland měl neznámý výstup a opustil trať s hlínou na rameni. Jordon Smith měl velké nouzové přistání na vrcholu tufového bloku a přes mříže.

Jeremy Martin závodil na čtvrtém místě a Rj Hampshire na pátém. Zbývalo šest minut a Cameron začal zaostávat a Jeremy Martin začal dohánět jezdce Pro Circuit. Po minutě a dvou zbývajících kolech se pole roztáhlo. Jett Lawrence vyhrál první Main Event šampionátu 250 East.

22 36 Max Vohland

Jett Lawrence by vyhrál první Main Event šampionátu 250 East.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 2

Austin Forkner měl dost riskantní pohyb, když Phil Nicoletti šel do zatáčky. Naštěstí oba vyjeli na dvě kola a dál závodili.

Když byl na lince pro Heat Race, motocykl Mitchella Oldenburga zemřel a nedokázal nastartovat ani po několika pokusech o nastartování. Když Heat odstartoval, nováček Levi Kitchen chytil holeshot. Chyba by však umožnila Jordonovi Smithovi získat první místo a Rj Hampshire by se probojoval také na druhé místo. Austin Forkner se málem prodral jednou z rytmických sekcí, ale udržel si svou pozici v závodě na čtvrtém místě. Phil Nicoletti se probil kolem zeleného stroje, ale po docela bezohledném pohybu Austina by jezdec na PC skočil na stranu Phila, oba vytlačil z trati, ale oba zůstali na obou kolech.

Když zbývalo jedno kolo, Rj Hampshire vyvinul tlak na Jordona a projel uvnitř bermy a obsadil první místo.

250 VÝSLEDKŮ TEPLA 1

Jeremy Martin vyráží kolem mechaniků, což také slouží jako skákací plocha na startu závodů.

Po první zatáčce vedl týmový kolega s Joshem Osbym a Kyle Petersem vedli první závod Heat. Pierce Brown se dostal do mixu, proplížil se na druhé místo a nakonec předjel oba jezdce Hondy. Stilez Robertson se probojoval na třetí místo poté, co Josh Osby udělal chybu a ztratil cenné pozice. Max Vohland závodil na čtvrtém místě, zatímco Jett Lawrence začal stahovat mezeru. Trať vypadala podstatně lépe než v kvalifikaci. Náskok Pierce narostl na více než čtyři sekundy a Kyle Peters začal pociťovat horkost od Stileze i Jetta, kteří s ním bojovali. Ve zbývajících dvou kolech měl Jett větší dynamiku díky výkřikům, které se dostaly na druhé místo. Pierce Brown vyhrál první rozjížďku.