2022 PARIS SUPERCROSS: TOMAC VYHRÁVÁ PRVNÍ NOC V PAŘÍŽI

Pařížská La Defense Arena byla zaplavená světly. Paříž je vždy skvělá show pro vyprodaný dav.

První noc v Paříži byla skvělá a závodění ve třídě 450 bylo napínavé během tří závodů (dvou sprintu a jednoho hlavního). Eli Tomac a Ken Roczen vyhráli každý jeden ze sprintových závodů a před hlavním závodem byli blízko v bodech se 3 pro Eliho (1-2) a 4 body pro Kena (3-1). Když Eli získal holeshot v hlavním turnaji, Ken byl po první zatáčce zpět na pátém místě. Marvin Musquin (který ztratil šance na celkové umístění dvěma pády během druhého sprintu) byl na druhém místě, ale Roczen létal a v polovině závodu se posunul na druhé místo za Tomace. Ken zmenšuje mezeru kolo za kolem a snižuje Tomacův náskok na méně než sekundu, když vjížděli do posledního kola závodu; fanoušci oba jezdce povzbuzovali

Eli Tomac je na úžasné vítězné sérii a první večer v Paříži ji udržel.

Havárie Marvina Musquina v motocyklu XNUMX ho v Paříži stála jakoukoli šanci na pódium

Na to se fanoušci přišli podívat v sobotu večer. Ken Roczen (94) versus Eli Tomac (3).

Eli Tomac si udržel výhodu, vyhrál hlavní a získal celkové vítězství první noci v Paříži s 1-2-1 před Kenovým 3-1-2 a Justinem Braytonem 2-7-4). Cooper Webb skončil čtvrtý s 5-3-5, o jednu pozici před nejlepšími francouzskými jezdci, kterými byli Cedric Soubeyras s 6-4-6 a Marvin Musquin s 4-10-3.

Chris Blose na svém Bud Racing Kawasaki KX250 zametl všechny tři 250 moto.

Ve třídě 250 byl Chris Blose šéfem se třemi výhrami v řadě! Jace Owen šel 3-2-2, zatímco Yannis Irsuti zachránil francouzskou čest 2-3-5) na třetím místě před Australanem Mattem Mossem (6-4-4) a Američanem Cullinem Parkem (5-8-3). .

Justin Brayton, Eli Tomac a Ken Roczen byli první tři ve třídě 450.