2022 SAN DIEGO SUPERCROSS // 450 CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ KVALIFIKACE (AKTUALIZOVÁNO)

2022 SAN DIEGO SUPERCROSS 450 KVALIFIKAČNÍ VÝSLEDKY

Třída 450 byla v roce 2022 mimořádně vzrušující, když Jason Anderson, Aaron Plessinger, Ken Roczen, Cooper Webb a Justin Barcia zatím všichni skončili na stupních vítězů a máme před sebou pouze dva závody. Justin Barcia přichází do 3. kola a drží červená deska poté, co skončil třetí v prvních dvou kolech, a brány jsou stále dokořán pro jezdce jako Eli Tomac, Dylan Ferrandis, Chase Sexton, Marvin Musquin a Malcolm Stewart, aby získali své první pódium v ​​sezóně. Dnes se v San Diegu odehrají dvě kvalifikace a nejlepší celkové kombinované časy z obou relací určí, kdo se kvalifikuje do noční show a jakou bránu bude mít v rozjížďkách. Podívejte se níže na výsledky a klikněte na odkaz na úplné zpravodajství pro naši galerii Best in the Pits, naše video s rozhovorem a video z našeho tiskového dne.

2022 SUPERCROS SAN DIEGO | PLNÉ POKRYTÍ

450 CELKOVÉ VÝSLEDKY KVALIFIKACE

Jason Anderson dnes dosáhl nejrychlejšího času na kolo ve třídě 450.

Třída 450 je nabitá talentem a každý jezdec dělal, co mohl, aby našel trakci ve třech hladkých přímých jízdách, které se na začátku klikatí. Také dělali, co bylo v jejich silách, aby zůstali na vrcholu dlouhé a náročné sekce křiku. Jason Anderson byl nejrychlejší v první jízdě, ale trať byla ještě lepší pro druhé kolo kvalifikace, což znamenalo, že všichni snížili své časy. Na konci tréninku to byl vítěz z minulého víkendu, který se prosadil jen o jednu desetinu sekundy před Dylanem Ferrandisem ze Star Racing Yamaha.

h3>Zlomené VODÍTKO ŘETĚZU/NÁBOJ PRO ALEX MARTINA

Alex Martin měl poruchu/havárii na kole během volného tréninku. Jeho řetězové kolo se utrhlo z náboje, vodítko řetězu se ulomilo z kyvného ramene a řetěz se celý zamotal do ozubeného kola předlohového hřídele. Naštěstí to tým dokázal vyměnit všechno, včetně kyvného ramene, včas, aby zvládl prvních 450 kvalifikací.

450 VÝSLEDKY KVALIFIKAČNÍ SEKCE 1: SKUPINA A

V první jízdě byl nejrychlejší Jason Anderson.

V době, kdy skupina 450 A vyrazila na trať pro svou kvalifikaci, už to bylo hladké. Špína v San Diegu je mnohem tvrdší, než Oakland poskytl ve 2. kole minulý víkend. Chase Sexton byl blízko, stejně jako Marvin Musquin, ale byl to vítěz z Oaklandu SX Jason Anderson, který dosáhl nejrychlejšího času v první kvalifikaci skupiny A na 450 stupňů. Jason měl v tomto tréninku také malé převrácení a Dean Wilson měl velkou havárii, ale vstal vlastní silou.